Relacje i uwagi umieszczone w mediach przez uczestników modlitwy różańcowej w CSW.

Cytat: Powtarzam, dla nauczenia pań posłanek, mających dostęp do choć niektórych mediów, o co NIE chodzi, a o co chodzi naprawdę!

Poniżej umieszczamy link do tekstu prof. Mirosława Dakowskiego, będą też inne linki do ciekawych relacji lub uwag, jakie umieszczane są w mediach, a dotyczą ekspiacyjnej modlitwy różańcowej, do której w CSW wezwali uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę:

Prof. Mirosław Dakowski na swej stronie internetowej opublikował tekst pod tytułem: Szturm modlitewny i zdobycie Zamku Ujazdowskiego

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=11018&Itemid=100

fragment:

/…/Powtarzam, dla nauczenia pań posłanek, mających dostęp do choć niektórych mediów, o co NIE chodzi, a o co chodzi naprawdę.

NIE chodzi o to, by ludzie, również ci ważniejsi, dopuszczeni przed kamery narzekali na urażanie uczuć religijnych, na poniewieranie czy naruszanie ich godności czy obrażanie wartości, a może podważanie przekonań. I tym podobne. Część nawet domaga się pluralizmu – tj. pewnie tego, by też oni, tj. tutejsi, poza zwycięskimi bluźniercami i satanistami, mogli wyrażać czasem swe poglądy.

Chodzi o to, by bluźnierstwa przeciw Bogu Jedynemu znikły, zostały zakazane i ukarane. /…/

 

Share

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Share
Share