Dwie Róże Różańcowe z Gdańska i Pszczółki oraz okolic przystąpiły do Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę!

ZGŁASZAM DWIE RÓŻE ZA OJCZYZNĘ. Sami wymieniamy tajemnice oraz każdego -16 dnia miesiąca spotykamy się na Mszy Świętej i RÓŻAŃCU w intencji Ojczyzny.  

I.

RÓŻA ZA OJCZYZNĘ pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli. Gdańsk parafia św. Polikarpa. Powstała – 30.04.2017 r.

II.

RÓŻA ZA OJCZYZNĘ , TEREN: PSZCZÓŁKI I OKOLICE. Powstała – maj 2019 r.

Z Panem Bogiem

Gabriela M.

Share

26.08.15 w święto Matki Boskiej Częstochowskiej do Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę przystąpił JE Ks. Abp Mario Oliveri – ordynariusz diecezji Albenga-Imperia we Włoszech!

http://wp.me/p3vwgV-V9

Bogu niech będą dzięki! JE KS. Abp Mario Oliveri, jako depozyt Świętej Tradycji w zwyczajnym nauczaniu seminarium diecezjalnego, jak też w całej swej diecezji w codziennym życiu parafii, zachował do dnia dzisiejszego Mszę Świętą w odwiecznym rycie łacińskim.

 

Share

Maria Vincit! List Pasterski Biskupa Świdnickiego o diecezjalnym rozwoju Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

List Pasterski Biskupa Świdnickiego w sprawie odnowy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę – do odczytania w niedzielę 3 maja

http://www.diecezja.swidnica.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1783:list-pasterski-biskupa-widnickiego-w-sprawie-odnowy-krucjaty-roacowej-za-ojczyzn-do-odczytania-w-niedziel-3-maja&catid=48:-wydzia-duszpasterski-widnickiej-kurii-biskupiej

Dowiedz się więcej

Share

Przystąpili w ostatnim czasie miedzy innymi

Z Parafii p. w. Świętego Wojciecha z Woli Raniżowskiej – Ks. Eugeniusz Worsa, Ks. Kazimierz Zięba, Ks. Wojciech Ciupak, Siostra Wioletta Kopeć wraz z 72. parafianiami.

Z Parafii p. w. Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych z Piłatki – Ks. Stanisław Karkosza wraz z 28. parafianami.

Z Parafii p. w. Świętej Jadwigi w Dobroszycach k. Wrocławia – Ks. Kazimierz Piórkowski wraz grupą Rycerstwa Niepokalanej.

96 osób z Legionu Maryi z Parafii Św. Bartłomieja Apostoła, przystąpiło do Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.

Parafianie z Bełchatowa, z parafii Matki Kościoła w liczbie 39 osób przysłało deklaracje przystąpienia do Krucjaty. Opiekunem tej grupy Rycerstwa Niepokalanej jest ks Franciszek Leżański.

Ksiądz Lucjan Dyka z Rzeszowa nadesłał nam 76 deklaracji modlitwy różańcowej w intencji Ojczyzny wiernej Bogu, Krzyżowi i Ewangelii.

Rektor Kościoła Św Katarzyny w Zamościu, ks Zdzisław Ciżmiński, nadesłał nam kolejne 133 deklaracje osób, przystępujących do Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.

Share
Share
Share