2/3 stycznia DUKLA Modlitwa za Ojczyznę – Sanktuarium św. Jana Patrona Polski – Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę z Pierwszego Piątku na Pierwszą Sobotę

Duklaadmin
W Sanktuarium w Dukli w dniu 2/3 stycznia 2015 r. comiesięczne czuwanie w intencji Ojczyzny. Jak co miesiąc:
rozpoczęcie 21.00 – Apel Jasnogórski, później modlitwa na Różańcu Świętym wraz z Maryją Królową Polski o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu
o godz.24.00 – Msza święta.
Share

W święto Matki Boskiej Siewnej, z błogosławieństwem miejscowego Ks. Biskupa, we współpracy z wiernymi diecezji ukraińskiej, która ogarnięta jest pożarem wojny, rusza portal wzywający do Modlitwy Różańcowej za Ukrainę!

MatkaBoskaSiewnaua.crosary.eu

http://ua.crosary.eu

Wreszcie! W dniu Narodzenia Najświętszej Panienki (Matki Boskiej Siewnej), udało się uruchomić wraz z wiernymi diecezji odesko-symferopolskiej, z błogosławieństwem miejscowego Ks. Biskupa, stronę w języku ukraińskim ua.crosary.eu wzywającą Ukraińców do Różańca Świętego za ich Ojczyznę Ukrainę!

Zapewne dokonało się to za przyczyna św. Jana z Dukli, do którego w jego sanktuarium w Dukli w comiesięcznych Czuwaniach z piątku na Pierwsze Soboty zanosiliśmy i nadal zanosimy modlitwy o zwycięstwo różańcowe na Ukrainie (n.p. za Białoruś i inne kraje też się modlimy przy relikwiach tego wielkiego Patrona Polski, a na ostatnim Czuwaniu w Dukli w modlitwie na Różańcu Świętym wziął udział Ks. Bp Adam Szal).

I oto w święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny wreszcie się to udało, o co szturmowaliśmy do Nieba od paru lat!!!

Bogu niech będą dzięki!

A Ty najukochańsza Maryjo Bogurodzico, Matko Boska Siewna, siej w ziemię ukraińską, białoruską, polską, litewską i każdą inną w Europie i na świecie, miłosierne, żywe ziarno świętej i jedynej prawdziwej wiary, poza która nie ma ani zbawienia i ani nie ma prawdziwego pokoju…

Niech te wszystkie ziemie, które oddane Tobie zostały we władanie kornie powrócą do Boga w Trójcy Świętej Jedynego, niech będą – po swym marnotrawnym żywocie nieszczęśliwej historii nowożytnej i najnowszej – na powrót wierne Bogu, Krzyżowi i Ewangelii!

 

Share

Czuwanie w Dukli i w Rokitnie z Pierwszego Piątku na Pierwszą Sobotę – Krucjata Różańcowa za Ojczyznę ZAPRASZA

Duklaadmin

W Dukli, gdzie w Czuwaniu weźmie udział Ks. Bp Adam Szal, uczestnik Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę, w Sanktuarium św. Jana z Dukli Patrona Polski oraz w Rokitnie koło Błonia pod Warszawą w Sanktuarium Matki Boskiej Wspomożycielki Prymasów Polski odbędzie się comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.

Zapraszajmy naszych znajomych i wspólnie organizujmy transport do tych sanktuariów.

03. Rokitno - wrzesień m

 

Share

Dukla 4/5 kwietnia – Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę – modlitwa przy relikwiach Patrona Polski św. Jana z Dukli

Dukla4_5kwietnia

Ojcowie Bernardyni i uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę zapraszają na Czuwanie modlitewne za Ojczyznę, które z 04.04 na 05.04 rozpocznie się o godzinie 21.00 w Sanktuarium św. Jana z Dukli Apelem Jasnogórskim. Msza Święta za Ojczyznę będzie odprawiona o północy 05.04.2014.

Serdecznie zapraszamy i zachecamy do przekazywania tej wiadomości dalej

Share
Share
Share