23.09.23 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica.

Zapraszamy 24 września, niedziela, na 83 Pokutny Marsz Różańcowy ulicami Siedlec w intencji naszej kochanej Ojczyzny – Polski. Zaczynamy o 14.00, pod Pomnikiem Św. Jana Pawła II. Kończymy Mszą Św. która rozpocznie się o godzinie 16,00 w katedrze siedleckiej.

Uwielbiając Boga w Trójcy Świętej Jedynego, modlimy się razem z Maryją Królową Polski, o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu, o miłość, a więc o dobro, prawdę, uczciwość, sprawiedliwość, o prawo do wolności i życia dla Polaków i wszystkich ludzi na świecie.

Będziemy szczególnie modlić się o uczciwe wybory parlamentarne, aby Duch Święty dał Polakom łaskę roztropnej i mądrej decyzji przy wyborze swoich przedstawicieli do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.

Z Panem Bogiem,

Andrzej Woroszyło

Share

11.12.2022 Warszawa Pokutna Procesja Różańcowa za Polskę

Ave Maria!

Wszystkich, którym bliska jest ochrona życia, którym bliska jest ochrona rodziny, inspiruję do wspólnej modlitwy, do pokuty i wynagradzania szczególnie za grzechy przeciwko życiu oraz grzechy przeciwko VI i IX Przykazaniu Dekalogu. 

11 grudnia A.D. 2022, ulicami Warszawy oraz wielu innych miast i miejscowości, przejdziemy zjednoczeni na modlitwie, odmawiając Różaniec Święty.

W Warszawie rozpoczniemy od Mszy św. w Archikatedrze Warszawskiej o godzinie 12.30, a zakończymy modlitwą i czuwaniem w ciszy przed Najświętszym Sakramentem w Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Życia przy ul. Freta. 

Około godziny 15.00 w Sanktuarium  odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Modlitwę do Matki Bożej z Guadalupe w intencji nienarodzonych dzieci i ofiar aborcji, Koronkę do Świętej Rodziny oraz Akt Poświęcenia Polski Bożemu Miłosierdziu. 

O godzinie 16.00 nastąpi błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. 

Modlitwy oraz fragmenty homilii ks. bp. Zbigniewa Kraszewskiego wygłoszone w Sanktuarium w Gietrzwałdzie są dostępne do pobrania na:

www.rozanieczazyciem.pl  oraz www.rozaniec24.pl

Zachęcam szczególnie mężczyzn do podjęcia służby w obszarze porządku i bezpieczeństwa, nagłośnienia oraz przy niesieniu obrazów, Krzyża Pasyjnego z relikwiami bł. ks. Jerzego Popiełuszki i chorągwi. 

Matko Boża – Pani Gietrzwałdzka módl się za nami!

Laudetur Iesus Christus!

Artur Wolski

Inicjatywa Zjednoczeni 2022

„Razem chronimy Rodzinę”

Share

16.10.22 Łomża – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Jako przedstawiciele Kościoła walczącego wychodzimy na Pokutny Marsz Różańcowy o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii.

Aby Chrystus był KRÓLEM Polaków i państwa polskiego.

16 października ok. godz.11:00 spod kościoła św. Andrzeja Boboli w Łomży wyruszymy z modlitwą, a pod figurą Chrystusa Króla zawierzymy Ojczyznę oraz NASZE INTENCJE Chrystusowi Królowi Polski i Jego Matce.

O godz.10:00 Msza Święta w intencji Ojczyzny i PODJĘCIA przez naród POKUTY

Każdy może pójść z intencjami swoimi, albo je nam powierzyć

Króluj nam Chryste, w Polsce i wszędzie!
UWAGI: 1/ zmiana godzin Mszy Św. i Marszu
2/ W tle PLAKATU – obraz Matki Bożej Łaskawej, Patronki Warszawy i Strażniczki Polski


Krucjata Różańcowa za Ojczyznę
DOŁĄCZ: https://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/

Share
Share
Share