13.07.21 Wałbrzych – Msza Święta i Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

13. dnia każdego miesiąca

Jak zawsze 13. dnia miesiąca, czuwanie będzie miało miejsce od godz. 15 przed Najświętszym Sakramentem w wałbrzyskiej kolegiacie Św. Aniołów Stróżów. O godz. 18 tradycyjnie odprawiona zostanie Msza święta za Ojczyznę, którą poprzedzi cotygodniowe nabożeństwo do Św. Aniołów Stróżów połączone z Litanią do Krwi Chrystusa Pana, a po Mszy świętej rozpocznie się nabożeństwo fatimskie. Jutro przeżywać będziemy rocznicę objawienia dzieciom fatimskim tajemnicy wielkiego krzyża, z którego ramion wypływała krew męczenników.

Share

29.05.2021 Bielsko Biała – 87 comiesięczny Pokutny Marsz Różańcowy i Msza święta za Ojczyznę

29 maja rozpoczynamy o godzinie 14.30 – Msza Święta za Ojczyznę w kościele p.w. Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata (ul. Startowa 16). Po Mszy Świętej Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz 87 Pokutny Marsz Różańcowy (o przyjętej formie, czy będzie to modlitwa z wyjściem na zewnątrz, czy pozostajemy w świątyni, decydują przyjęte lokalne rozwiązania biorące pod uwagę aktualne restrykcje rządowe).

Share

3.04 Łomża – publiczna modlitwa i zbiórka podpisów pod petycją!

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę prosi:
Z Maryją Królową Polski módlmy się o Polskę wierną
Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie
Jasnogórskich Ślubów Narodu


W Pierwsze Soboty Miesiąca Kościół jest wezwany do Różańca świętego wynagradzającego Niepokalanemu Sercu Matki i Królowej. Teraz każdy musi użyć rozumu, aby pełnić wolę Bożą!

3 kwietnia o godz.15oo, w Łomży na Starym Rynku będzie można także podpisać petycję aby w Polsce nie dochodziło do publicznej obrazy Boga i czci Matki Bożej.


Będzie też okazja do Koronki o Miłosierdzie Boże za braci błądzących i dusze w czyśćcu cierpiące!

Króluj nam Chryste, w Polsce i wszędzie!

Do pobrania List otwarty w sprawie Wielkanocnych Świąt:

Share

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Codziennie do października o godzinie 21:00 przy grobie błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki na terenie parafii świętego Stanisław Kostki na Żoliborzu odmawiany jest Różaniec. Wraz z Matką Bożą modlimy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu; o zachowanie Świętego Kościoła
Katolickiego; o zdrowie duszy i ciała oraz o męstwo dla kapłanów.


Modlitwę rozpoczynamy Apelem Jasnogórskim i kończymy pieśnią „Z dawna Polski Tyś Królową”.

Sczęść Wam Panie Boże!
StaszekS

Zdjęcie: Internet – youtube.pl

Share

20.12.20 Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsze Różańcowe

[Ze względu na restrykcje rządowe forma Pokutnych Marszów Różańcowych będzie uzależniona od ustaleń i możliwości  lokalnych – albo modlitwa różańcowa z wyjściem na zewnątrz w małych grupkach albo z pozostaniem w świątyni.]

W każdą trzecią niedzielę miesiąca

Na Różańcu świętym będziemy się modlić wraz z Maryja Królową Polski o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

Kościół św. Katarzyny, pl. Jaroszewicza Jana, Zamość - zdjęcia

(zdjęcie: Internet)

ZAMOŚĆ –  o godz. 16.00 – w Kościele Rektoralnym Świętej Katarzyny, ul. Kolegiacka 3. Pokutny Marsz Różańcowy oraz Msza Święta za Ojczyznę (o godz. 17.00 i o godz. 18.30 Msza święta w klasycznym rycie łacińskim).

Share
Share
Share