13.02.2014 Wałbrzych oraz Jaworze k. Bielska Białej – Adoracja Najświętszego Sakramentu, Msza Święta i Różaniec w intencji Ojczyzny

Poniżej dwie ważne i radosne informacje: o rozwoju Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę w Wałbrzychu i zaproszenie do Jaworza

WAŁBRZYCH

Ks. prałat Bogusław Wermiński, prepozyt wałbrzyskiej Kapituły Kolegiackiej, wyszedł naprzeciw pragnieniom uczestników Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę i postanowił, że odtąd comiesięczna Msza Święta dnia 13. za Ojczyznę, odprawiana o godz. 18 w kościele Św. Aniołów Stróżów nieprzerwanie od czasu stanu wojennego, będzie sprawowana w tej intencji, aby Polska była wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, oraz wypełniła Jasnogórskie Śluby Narodu.

Msze święte w tej intencji tradycyjnie od godz. 15.00 poprzedzać będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji Ojczyzny, podczas której konsekwentnie modlimy się w intencjach związanych z Krucjatą Różańcową za Ojczyznę.

JAWORZE

Uczestnicy Krucjaty Różańcowej  za Ojczyznę  przy Parafii  Opatrzności Bożej w Jaworzu k. Bielska Białej zapraszają na Różaniec  i  Mszę Świętą za  Ojczyznę z intencją: „Z  Maryją Królową Polski módlmy się o Polskę wierną  Bogu, Krzyżowi  i Ewangelii,  o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.”

Termin  modlitw:

Czwartek   –  13 luty  2014              –  godz. 17.30  –   Różaniec

–  godz. 18.00  –  Msza Święta

Share

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Share
Share