19 maja Poznań – ZAPRASZAMY jak w każdą trzecią niedzielę mieisiąca – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy

poznan_maj

UCZESTNICY  KRUCJATY RÓŻAŃCOWEJ W POZNANIU zapraszają na Mszę Świętą za Ojczyznę i kolejny POKUTNY  MARSZ  RÓŻAŃCOWY

19 maja 2013 – początek godz.12.30 w kościele Bożego Ciała przy ul. Krakowskiej.

Obecność zapowiada ks.Jacek Bałemba, Salezjanin z Częstochowy.

Biorąc udział we Mszy Świętej i w Marszu chcemy przepraszać Boga i Maryję, Królową Polski za niewypełnione do dziś Jasnogórskie Śluby Narodu, sformułowane przez Prymasa Polski Stefana kard. Wyszyńskiego a złożone uroczyście 26 sierpnia 1956 r.
Zapraszamy wszystkich, dla których ważne jest, jaką drogą pójdzie nasza Ojczyzna.

Czy drogą naszych Ojców, silnych wiarą, którzy na co dzień kierowali się Dekalogiem a w trudnych momentach życia i naszej historii w modlitwach błagalnych zwracali się do naszej Królowej, Maryi.
Czy może drogą proponowaną nam przez bezbożny świat, drogą bez Boga, bez szacunku dla życia poczętego, bez norm moralnych, gdzie wszystko jest dozwolone, gdzie nie ma szacunku do naszych rodzin i naszej własności, której jesteśmy pozbawiani przez skorumpowanych polityków i banksterów.

Papież Jan Paweł II zachęcał by wejść do Europy po to by dać innym narodom świadectwo naszej wiary, by zmienić Europę. Tymczasem to inni zarażają nas brakiem wiary a bycie wiernym Chrystusowi staje się dziś wstydliwe i coraz częściej szykanowane.
Oczekuje się od nas tolerancji dla zła a granicę normalności i akceptacji dla bezbożnictwa przesuwa się coraz bardziej.

Idąc w Pokutnym Marszu Różańcowym chcemy przepraszać Maryję, naszą Królową, za stan naszej moralności i prosić o pomoc w odnalezieniu polskiej drogi do wierności Bogu, Krzyżowi i Ewangelii.
Chcemy przepraszać za brak szacunku wobec życia poczętego, trwałości rodziny, za wychowywanie dzieci bez miłości do Boga i Ojczyzny, bez przestrzegania wartości chrześcijańskich i bez bojaźni Bożej. Za złodziejstwo i korupcję, nieuczciwość i nienawiść, którą próbuje się zaszczepiać w polskich sercach.

Jasnogórskie Śluby stały się programem moralnego odrodzenia Narodu, podjętym przez cały Kościół w Polsce: przez biskupów, kapłanów i lud Boży.
Prosimy o udział w naszym Marszu wszystkich, którzy czują, że w Polsce dzieje się źle i którzy widzą potrzebę odrodzenia moralnego Narodu. Marsz nie jest związany z żadną partia polityczną, nie służy żadnym innym celom, jak tylko pokornej modlitwie różańcowej by oddalić zło od Ojczyzny i Kościoła.

Prosimy o udział w naszym Marszu wszystkich, którzy czują, że w Polsce dzieje się źle i którzy widzą potrzebę odrodzenia moralnego Narodu. Marsz nie jest związany z żadną partia polityczną, nie służy żadnym innym celom, jak tylko pokornej modlitwie różańcowej by oddalić zło od Ojczyzny i Kościoła.Zapraszamy do udziału osoby świeckie ale jeszcze bardziej duchowne by wsparły nas swą obecnością i umocniły w poczuciu jedności Narodu z Kościołem w sprawach najwyższej wagi jaką jest świadczenie o naszej wierze.

Share

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Share
Share