Ocenzurowana wypowiedź o Intronizacji Chrystusa na Króla Polski i Krucjacie Różańcowej za Ojczyznę.

Zgodnie z informacją uzyskaną od ks. Stanisława Małkowskiego, jego wypowiedź dotycząca Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę oraz Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski, jako najważniejszych spraw dla Polski, została pominięta/ocenzurowana w Telewizji REPUBLIKA.

Pod koniec  listopada 2013 TV REPUBLIKA zaprosiła do programu Cezarego Gmyza, Ewę Stankiewicz, ks. Stanisława Małkowskiego, Jerzego Roberta Nowaka i Dawida Wildsteina. Niestety to, co najważniejsze – czemu sam ks. Stanisław, jako zaproszony gość,  nadawał najważniejszą rangę – zostało z jego wypowiedzi wycięte.

Cytat z wyjaśnień ks. Stanisława Małkowskiego:

„Program TV Republika, w którym uczestniczyłem był prowadzony przez Panią Ewę Stankiewicz i Pana Tomasza Sakiewicza. Pod koniec programu padło pytanie co w obecnej sytuacji zdrady mamy robić. Odpowiedziałem, nawiązując do słów św. Pawła: „Gdzie jednak wzmógł się grzech, tam jeszcze obficiej rozlała się łaska.  Wskazałem na trzy sposoby przyjęcia Bożej łaski dla pokonania zdrady w Polsce i wobec Polski:
– Krucjata Różańcowa za Ojczyznę,
– Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski,
– ofiarowanie Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi przez Ojca świętego w jedności z biskupami Kościoła Rzymsko-Katolickiego dla  nawrócenia Rosji i pokoju na świecie.”

Niestety w programie wypowiedź ks. Stanisława Małkowskiego kończy się wraz z cytatem ze św. Pawła.

Cały program:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FiRCQqW5pqQ

O tempora, o mores…

Share

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Share
Share