11.12.2022 Warszawa Pokutna Procesja Różańcowa za Polskę

Ave Maria!

Wszystkich, którym bliska jest ochrona życia, którym bliska jest ochrona rodziny, inspiruję do wspólnej modlitwy, do pokuty i wynagradzania szczególnie za grzechy przeciwko życiu oraz grzechy przeciwko VI i IX Przykazaniu Dekalogu. 

11 grudnia A.D. 2022, ulicami Warszawy oraz wielu innych miast i miejscowości, przejdziemy zjednoczeni na modlitwie, odmawiając Różaniec Święty.

W Warszawie rozpoczniemy od Mszy św. w Archikatedrze Warszawskiej o godzinie 12.30, a zakończymy modlitwą i czuwaniem w ciszy przed Najświętszym Sakramentem w Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Życia przy ul. Freta. 

Około godziny 15.00 w Sanktuarium  odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Modlitwę do Matki Bożej z Guadalupe w intencji nienarodzonych dzieci i ofiar aborcji, Koronkę do Świętej Rodziny oraz Akt Poświęcenia Polski Bożemu Miłosierdziu. 

O godzinie 16.00 nastąpi błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. 

Modlitwy oraz fragmenty homilii ks. bp. Zbigniewa Kraszewskiego wygłoszone w Sanktuarium w Gietrzwałdzie są dostępne do pobrania na:

www.rozanieczazyciem.pl  oraz www.rozaniec24.pl

Zachęcam szczególnie mężczyzn do podjęcia służby w obszarze porządku i bezpieczeństwa, nagłośnienia oraz przy niesieniu obrazów, Krzyża Pasyjnego z relikwiami bł. ks. Jerzego Popiełuszki i chorągwi. 

Matko Boża – Pani Gietrzwałdzka módl się za nami!

Laudetur Iesus Christus!

Artur Wolski

Inicjatywa Zjednoczeni 2022

„Razem chronimy Rodzinę”

Share
Share
Share