05.05.2013 – Przeciwko dyktaturze gejów – Protest w Gdańsku. W Kraśniku Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy

GDAŃSK

Demonstracja w obronie rodziny, małżeństwa i wartości katolickich- Przeciwko dyktaturze gejów.

W niedzielę 5 maja wyjdziemy na ulice Gdańska aby zaprotestować przeciwko ekspansji homoseksualizmu, ośmieszaniu małżeństwa i rodziny oraz próbom wprowadzenia do programów szkolnych fałszywej wizji ludzkiej seksualności. Nie możemy godzić się na podejmowane przez lobby homoseksualne działania zmierzające do zniszczenia filarów naszej cywilizacji, małżeństwa jako związku mężczyzny i kobiety, a także rodziny jako naturalnego środowiska wychowania dzieci . Nie możemy pozwolić na to, aby decyzje o wychowaniu naszych dzieci podejmowały osoby mające problemy z określeniem własnej tożsamości. Dzieci nie należą do państwa. Nie pozwólmy odebrać sobie naszych podstawowych praw.

Demonstrację poprzedzi Różaniec Święty o godz. 12.00 w Bazylice Św. Brygidy w Gdańsku i Msza Święta w Bazylice Św. Brygidy w intencji Ojczyzny o godz. 12.30, w której zawierzymy Panu Bogu polskie rodziny i małżeństwa. Po jej zakończeniu przejdziemy w marszu protestacyjnym ulicą Rajską, Podwalem Grodzkim i Wałami Jagiellońskimi pod pomnik Jana III Sobieskiego.

Anna Kołakowska koordynator Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Andrzej Jaworski, Przewodniczący Parlamentarnego Zespołowi ds. Przeciwdziałania Ateizacji, Poseł na Sejm RP.

KRAŚNIK

Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy

5 maja 2013 w Kraśniku już po raz 3 będzie odprawiona Msza Święta za Ojczyznę i po niej odbędzie się Pokutny Marsz Różańcowy. Mszy Świętej o godz. 11.30 w kościele Ducha Św. ul. Narutowicza przewodniczyć będzie ks. Stanisław Małkowski. Marsz przejdzie ulicami Kraśnika do kościoła p. w. Miłosierdzia Bożego – ul. Św. Faustyny. Marsz organizuje i poprowadzi ks. Jerzy Węzka.
Share

1 komentarz do “05.05.2013 – Przeciwko dyktaturze gejów – Protest w Gdańsku. W Kraśniku Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Share
Share