Na Podbeskidziu przez cały rok 2015 codziennie Msza Święta za Ojczyznę!!!

Od stycznia 2015 roku na Podbeskidziu ruszyła Nowenna codziennych 365 Mszy Świętych za OJCZYZNĘ. Najświętsza Ofiara jest Bogu codziennie składana już od 1 stycznia (od północy 01.01.15)  Mamy nadzieję, że ta inicjatywa z Podbeskidzia poruszy POLAKÓW i inne diecezje pójdą w nasze ślady.

Tylko Najświętsza Ofiara i Różaniec Święty mogą nas uratować.

Do inicjatywy zaprosiliśmy z Podbeskidzia naszych Parlamentarzystów, Radnych , różne grupy zawodowe: nauczycieli, lekarzy, kapłanów / miesiąc VI / przedstawicieli mediów i wspólnoty różańcowe. Jest wspaniały odzew ludzi. Inicjatywa zrodziła się pod koniec grudnia i jeszcze czekamy na włączenie się naszego Prezydenta miasta oraz na Błogosławieństwo naszego Arcypasterza Ks.Biskupa Romana Pindla, który już o akcji został powiadomiony.  Ludzie zbierają fundusze na Msze Święte. Jest kilku indywidualnych fundatorów po 30 Mszy Świętych – cały miesiąc.

Podstawowa intencja 365. Mszy Świętych:„Z Maryją Królową Polski modlimy się o Polskę wierną Bogu Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu”.
Na poszczególne miesiące Nowenny, oczywiście w ramach powyższej intencji za Ojczyznę, 
intencje dodatkowe formułują ofiarodawcy.

Pozdrawiamy jeszcze na Nowy Rok!

[Prośba ze strony Sekretariatu Krucjaty za Ojczyznę – jeśli ktoś chciałby wziąć udział w tej cennej inicjatywie prosimy o kontakt na sekretariat@krucjatarozancowazaojczyzne.pl ]

Share
Share
Share