Poznań 15.09.13 – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy z udziałem o. Zachariasza Jabłońskiego, Definitora Generalnego Ojców Paulinów

ZAPRASZAMY NA MSZĘ ŚWIĘTĄ I KOLEJNY 1-ROCZNICOWY POKUTNY MARSZ RÓŻAŃCOWY W POZNANIU

poznanIX13

15   WRZEŚNIA 2013  GODZ.12.30

Już od roku uczestniczymy w Marszach Pokutnych, w których modląc się na różańcu prosimy Maryję o przebaczenie za niewypełnione Śluby Jasnogórskie oraz modlimy się o pozostanie wiernymi  Bogu, Krzyżowi i Ewangelii.

W kolejnym 12 tym już Marszu w dniu 15 września  zaszczyci nas swą obecnością Ojciec Zachariasz Jabłoński definitor generalny Ojców Paulinów z samej Jasnej Góry, wielki czciciel Maryi, naszej  Królowej, Królowej Polski.

Zapraszamy wszystkich, którzy rozumieją, iż jedyną drogą odrodzenia Narodu jest nasze odrodzenie moralne. Naszą pokorną, cierpliwą modlitwą  i  całkowitym zawierzeniem Maryi, modlitwą błagalną, pełną skruchy prośmy o wybaczenie za wszystkie nasze grzechy, grzechy Polaków.

Chcemy żyć zgodnie z Dekalogiem, zgodnie z wolą Bożą, modlimy się o łaski dla nas, naszych rodzin, Polski i świata

Maryja nigdy nie zostawiła swoich dzieci bez pomocy. Widzimy co się dzieje, jaka walka duchowa rozgrywa się w Polsce. Ataki na Kościół, na rodzinę, ośmieszanie naszej wiary i wartości. Jedyną bronią którą zwyciężymy w Polsce będzie różaniec  jak mówił kardynał Wyszyński a zwycięstwo jeśli przyjdzie, przyjdzie przez Maryję.

Nie mówmy, że nic nie możemy zrobić. Możemy bardzo dużo. Weźmy nasze różańce i pójdźmy we wspólnym Pokutnym Marszu. Ufajmy, że zwycięstwo przyjdzie ale miejmy cierpliwość i wiarę. Szukajmy wokół nas kolejnych chętnych do pójścia z nami w Marszu, chętnych do modlitwy za naszą Ojczyznę

Pokutny Marsz poprzedzi Msza św. w kościele Bożego Ciała o godz.12.30.

Potem wyruszamy z flagami narodowymi w rękach, ze śpiewem i modlitwą ulicami Starego Miasta. O godz.15.30 wchodzimy do Sanktuarium Matki Bożej w Cudy Wielmożnej u Ojców Franciszkanów Konwentualnych na Górze Przemysła .

Tutaj odnowimy Śluby Jasnogórskie oraz dokonamy zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi.

PLAKATY INFORMUJĄCE O MARSZU BĘDĄ DOSTĘPNE JUŻ W ŚRODĘ

W KSIĘGARNI „Sursum Corda”przy R.Łazarskim 1 – PROSZĘ O ODBIÓR I ROZNOSZENIE DO SWOICH PARAFII

PROSZĄC KS.PROBOSZCZA O OGŁOSZENIE

informacje lokalnie ukazały się także na portalach poznańskich:

http://www.prawawielkopolska.pl/action/fresh/eventDetails/26

 

Share

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Share
Share