Msze Święte za Ojczyznę oraz Pokutne Marsze Różańcowe

Zapraszamy na Msze Święte za Ojczyznę i kolejne Pokutne Marsze Różańcowe organizowane przez uczestników Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (cyklicznie – Olsztyn, Poznań, Bielsko-Biała, Zamość i Warszawa). Zachęcajmy się wzajemnie i zgłaszajmy inne miejscowości.

BIELSKO-BIAŁA – w każdą trzecią sobotę miesiąca o godz. 15.00 w kaplicy kościoła p. w. Najświętszego Serca Pana Jezusa uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę Koronką do Bożego Miłosierdzia rozpoczynają Pokutny Marsz Różańcowy, który kieruje się do kościoła p. w. Św. Stanisława w Starym Bielsku. Tu o godz. 17.00 składana jest  Najświętsza Ofiara w intencji Ojczyzny i Diecezji, by była wierna Bogu Krzyżowi i Ewangelii oraz wypełniła Jasnogórskie Śluby Narodu.

BYDGOSZCZ – w każdy trzeci piątek miesiąca o godz. 18.00 – w parafii św. Łukasza Ewangelisty – Bydgoszcz-Fordon, ul. Bora Komorowskiego 14

GDAŃSK – w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 10.30 w Bazylice św. Brygidy Różaniec Święty w intencji Ojczyzny by była wierna Bogu Krzyżowi i Ewangelii oraz by wypełniła Jasnogórskie Śluby Narodu a o godz. 11.00 Msza Święta za Ojczyznę w tej samej intencji.

ŁOMŻA – w każdą trzecią niedzielę miesiąca o godzinie 12.00 – w Parafii Świętego Andrzeja Boboli Patrona Polski. Po Mszy Świętej Pokutny Marsz Różańcowy.

NIEPOKALANÓW – w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 16.00 – w ogólnopolskim sanktuarium – Bazylice Najświętszej Maryi Panny Wszechpośredniczki Łask

OLSZTYN – w każdą ostatnią niedzielę miesiąca o godz. 18.00 – w kościele pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Królowej Polski przy ul. M. Konopnickiej 3, Po Mszy Świętej Pokutny Marsz Różańcowy.

OPOLE – co miesiąc w kościele św. Wojciecha (nieregularne daty, należy śledzić informacje na naszej www). Regularnie będzie od stycznia 2015 r.

POZNAŃ – w każdą trzecią niedzielę miesiąca, początek godz.12.30 w kościele Bożego Ciała przy ul. Krakowskiej. Po Mszy Świętej Pokutny Marsz Różańcowy.

WARSZAWA –  w każdą drugą niedzielę miesiąca w Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej o godz. 16.00. Po Mszy Świętej Pokutny Marsz Różańcowy.

ZAMOŚĆ –  w każdą trzecią niedzielę miesiąca o godz. 17.00 – w Kościele Rektoralnym Świętej Katarzyny, ul. Kolegiacka 3. Msza Święta za Ojczyznę a po niej Pokutny Marsz Różańcowy ulicami Zamościa

– w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 10.30 – w kościele parafii p. w. Krzyża Świętego, ul. Partyzantów 98 Msza Święta za Ojczyznę

Jak organizować Pokutne Marsze Różańcowe:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=zrRdGZkOtYI]

 

Warszawa Msza Święta za Ojczyznę u Matki Boskiej Łaskawej – kazanie o. Aleksandra Jacyniaka TJ (styczeń)

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=PWjx-NuuWa8]

Warszawa kazanie o. Aleksandra Jacyniaka TJ – Msza Święta za Ojczyznę u Matki Boskiej Łaskawej 10 02 2013

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=kDo0bCEQE2k]