Dołącz do Krucjaty

W ten sposób będziemy mogli automatycznie powiadamiać Państwa o ważnych sprawach oraz o naszych działaniach w Państwa okolicy oraz w Kraju.

Aby przyłączyć się do Krucjaty Różańcowej za pomocą gotowego  łącza on-line prosimy serdecznie o skorzystanie z poniższego formularza i wypełnienie odpowiednich pól:


Zgłoszenia można także wysłać w formie maila od Państwa (zawierające imię, nazwisko, adres ew. telefon) prosimy o wysyłanie takiej korespondencji na nasz adres mailowy sekretariat@krucjatarozancowazaojczyzne.pl

Papierowe deklaracje drukowane, indywidualne (pojedyncze osoby, rodzina)  lub zbiorowe (parafie, grupy modlitewne, stowarzyszenia, Róże Różańcowe) można pobrać na stronie:

https://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?page_id=23

Ze względu na problem z ginącymi listami papierowe deklaracje drukowane, pisemne, zbiorowe najlepiej przywozić ze sobą na comiesięczne Czuwania Krucjaty na Jasnej Górze (terminy czuwań publikujemy po prawej stronie na www pod linkiem Czuwania https://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?page_id=84)

rozsyłajmy poniższy tekst mailem do naszych znajomych w Polsce i zagranicę:

Pomysły i zadania, dzięki którym już teraz można rozpocząć propagowanie Krucjaty!

[na zasadzie – kopiuj i wklej! Wyślij poniższy tekst do znajomych:]

Proponujemy zapoznanie się z poniższymi propozycjami oraz rozsyłanie tego tekstu drogą mailową do naszych znajomych (wersja bez polskich znaków do Polaków za granica, którzy mogą nie mieć zainstalowanych czcionek polskich, znajduje się na samym dole)

Szczęść Boże!

Proszę

 1. Odmawiać codziennie Różaniec za Ojczyznę (przynajmniej jedną dziesiątkę) w poniższej intencji:
  “Z Maryja Królową Polski módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu”
 2. Zamawiać Msze Święte w intencji Ojczyzny – “O nawrócenie Polski, by była wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i by wypełniła Jasnogórskie Śluby Narodu”. Informacje o tym będziemy umieszczać na www
 3. Podejmować wyrzeczenia i post w intencji Ojczyzny
 4. Zachęcać też innych i przysyłać deklaracje pocztą lub mailem na adres podany na www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl

Poniżej pewne sugestie – być możne cześć z nich byłaby do wykonania:

Najlepiej i najtaniej byłoby zgrać sobie pliki do pobrania z www na cd lub na pen-drive i znaleźć jakąś drukarnie w pobliżu i namówić szefa tej drukarni by albo odpłatnie albo bezpłatnie wykonał druki zgłoszeń i plakatów. Odciąży to nas od kosztów wysyłki.
Można też deklaracje wykonać na zwykłym ksero lub drukarce komputerowej w wersji czarno-białej.

Poza tym:

 1. W miarę swoich możliwości proszę docierać do mediów katolickich, od pisemek parafialnych do pism o szerszym zasięgu, be te opublikowały nasz plakat u siebie i umieściły wewnątrz czasopisma deklaracje.
 2. W swojej parafii można poprosić by podano w ogłoszeniach na Mszach Świętych informację o powstaniu Krucjaty Różańcowej modlącej się za Ojczyznę, możne uda się to połączyć z osobistą zachętą do przystąpienia i rozdaniem deklaracji.
 3. Należałoby dotrzeć do grup pielgrzymkowych i Sanktuariów w Polsce i za granica z informacja i materiałami Krucjaty.

Tekst bez polskich znaków:

Szczesc Boze!

 1. Prosze odmawiac codziennie Rozaniec za Ojczyzne (przynajmniej jedna dziesiatke dziennie) w ponizszej intencji:
  “Z Maryja Krolowa Polski modlmy sie o Polske wierna Bogu, Krzyzowi i Ewangelii, o wypelnienie Jasnogorskich Slubow Narodu”
 2. Zamawiac Msze Swiete w intencji Ojczyzny – “O nawrocenie Polski, by byla wierna Bogu, Krzyzowi i Ewangelii i by wypelnila Jasnogorskie Sluby Narodu”. Informacje o tym bedziemy umieszczac na www
 3. Podejmowac wyrzeczenia i post w intencji Ojczyzny
 4. Prosze zachecac tez innych i przysylac deklaracje poczta lub mailem na adres podany na www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl

Ponizej pewne sugestie – byc moze czesc z nich bylaby do wykonania:

Najlepiej i najtaniej byloby zgrac sobie pliki do pobrania na www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl na cd lub na pendrive i znalezc jakas drukarnie w poblizu i namowic szefa tej drukarni by albo odplatnie albo bezplatnie wykonal druki zgloszen i plakatow. Odciazy to nas od kosztow wysylki.
Mozna tez deklaracje wykonac na zwyklym ksero lub drukarce komputerowej w wersji czarno-bialej.

Poza tym:

 1. W miare swoich mozliwosci prosze docierac do mediow katolickich, od pisemek parafialnych do pism o szerszym zasiegu, be te opublikowaly nasz plakat u siebie i umiescily wewnatrz czasopisma deklaracje.
 2. W swojej parafi poprosic by podano w ogloszeniach na Mszach Swietych informacje o powstaniu Krucjaty Rozancowej modlącej się za Ojczyzne, moze uda sie to polaczyc z osobista zacheta do przystapienia i rozdaniem deklaracji.
 3. Nalezaloby dotrzec do grup pielgrzymkowych i Sanktuariow w Polsce i za granica z informacja i materialami Krucjaty.