W obronie rodziny Kołakowskich, szykanowanej za to że przeciwstawiła się publicznej demonstracji propagującej grzechy sodomitów.

Anna i Andrzej Kołakowscy są uczestnikami Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę i osobami odpowiedzialnymi za jej rozwój na terenie Gdańska
W związku z ta akcją zatrzymany został Andrzej Kołakowski oraz Marysia Kołakowska (córka Państwa Kołakowskich)
Protesty wysyłamy na adresy
Wojewoda Pomorski Ryszard Stachurski
tel. 58 301 40 57; 58 301 49 28; 58 307 72 11; 58 307 72 13
e-mail: zok@gdansk.uw.gov.pl

Kuratorium Oświaty w Gdańsku
tel. 58 322 29 00, e-mail: kuratorium@kuratorium.gda.
także powiadamiamy media Nasz Dziennik, Naszą Polskę, Gazetę Polską, wpolityce, GW

Internauci wspierają Annę Kołakowską Tylko prawda wyzwala6.6.2015 22:07 Internauci wspierają Annę KołakowskąW internecie ruszyła akcja „Stop dyskryminacji Anny Kołakowskiej – nauczycielki blokującej Marsz Równości w Gdańsku”.Inicjatorzy akcji przypominają, że „Gazeta Wyborcza” rozpętała nagonkę na nauczycielkę, a także na dyrektor szkoły Jolantę Kwiatkowską-Reichel, która nie chciała zwolnić Anny Kołakowskiej za to, że ta protestowała przeciwko paradzie sodomistów. W efekcie wojewoda pomorski i kurator oświaty rozpoczęli interwencję. Społeczność internetowa protestuje i apeluje o włączenie się w akcję.

Andrzej Kołakowski, mąż Anny Kołakowskiej, mówi, że jego rodzina jest wdzięczna za wszelkie wsparcie społeczne. Podkreślił, że sam atak Gazety Wyborczej pokazał, że protest w obronie normalności był skuteczny. Obnażył też prawdziwe oblicze obecnej władzy.

– Mamy poczucie, że są ludzie, którzy nie boją się wyrażać wsparcia, że są ludzie, którzy chcą być w tym teraz z nami. To, co się dzieje, pokazuje jakie jest rzeczywiste oblicze tej władzy – że to jest władza, która zwie się „obywatelską”, ale nie znosi najmniejszego sprzeciwu. Wydaje mi się, że to jest taki trochę rykoszet, że społeczeństwo – również gdańskie – przekonuje się o tym, jak wygląda wolność słowa w Polsce – komentuje Andrzej Kołakowski.

Po przeprowadzonym w zeszłą sobotę proteście rodziny Kołakowskich i innych obrońców normalności, doszło do interwencji policji. Pięciu obrońców wartości trafiło do aresztu.

RadioMaryja.pl

[otrzymaliśmy z Essen:]

Szanowni Panstwo,
ponizej przesylamy protest Polakow z Essen, ktory przesylamy do Prezydenta Miasta Gdańska
jak rowniez do Panstwa wiadomosci
Wyrażamy nasz sprzeciw i oburzenie wobec represji jakie kierowane są pod adresem Pani Anny Kołakowskiej w związku z zaistniałą sytuacją podczas marszu Równości, który odbył się w Gdańsku. Bulwersującym jest także to, że represjami objęta została Pani Jolanta Kwiatkowska-Reichel, Dyrektor szkoły, w której pracuje Anna Kołakowska. Niniejszym oświadczamy, że Pani Anna Kołakowska jest osobą dobrze znaną i poważaną w wielu środowiskach w tym również wśród Polonii Niemieckiej, znana jest ze swojej prawowitości, oddania służbie Polsce i ma opinię osoby godnej do naśladowania wśród Polaków, również tych mieszkajacych poza granicami naszego kraju.

W związku z tak dobrą opinią o Pani Annie Kołakowskiej, zwracamy się z prośbą o zaniechanie dalszych czynności przeciwko niej, jak również otoczeniu jej sprzyjającemu.

Wierzymy głęboko w to, że nasze stanowisko wobec zaistaniałej sytuacji zostanie uzwględnione i dalsze czynności polegające na szykanowaniu Pani Anny Kołakowskiej jak i osób jej przyjaznych zostaną zaniechane.

Z poważaniem

Lista Wyborcza „ Polacy w Essen

Klub Gazety Polskiej w Essen

www.polacywessen.de

Share
Share
Share