Co jeszcze można i trzeba zrobić by powstrzymać Golgota Picnic – Pikieta przed Ministerstwem Kultury z transmisją na żywo w ramach programu TV Trwam „Po stronie prawdy”

Co jeszcze można i trzeba zrobić by powstrzymać Golgota Picnic – film zawierający apel:

http://youtu.be/ec0zC1m-hRk

Wzywamy wszystkich Rodaków do Postu i Modlitwy Różańcowej w najbliższych dniach a 27 czerwca 2014 roku stawmy się licznie w niżej wymienionych miejscach z Różańcami Świętymi w dłoniach i powstrzymajmy bluźnierstwa!

1. Należy złożyć wniosek do lokalnych władz policji według udostępnionego wzoru:
https://docs.google.com/document/d/1qCCgNWN-Z4OAoDMqPJdTAIGA4r1uqCclrtl01sRoYoU/edit?usp=sharing

2. Oto lista miejsc, w których powinniśmy dać świadectwo wiary – wstęp jest wolny – należy jednak pilnie w kasach zgłosić się po wejściówkę a jeśli projekcja jest w przestrzeni otwartej po prostu należy przyjść i modlić się na miejscu (można we środę zgłaszać w tych miejscach zgromadzenia publiczne):
W Poznaniu spotykamy się o g. 19.00 pod CK Zamek (wciąż należy bronić tego miejsca by nie doszło do przedstawienia, nie ufamy wiarołomcom w ich zapewnienia)  po wzięciu udziału we Mszy Świętej i Procesji Eucharystycznej.

Aby poprzez modlitwę i czyn czynnie zablokować bluźnierstwa spotykamy się wszędzie tam, gdzie w naszych miastach będzie podejmowana próba łamania prawa i konstytucji (należy także śledzić prasę lokalną i media):
Poznań, plac Wolności,  (grupowe czytanie) Białystok, Teatr TrzyRzecze (projekcja i czytanie)
Bydgoszcz, Teatr Polski im. Hieronima Konieczki (projekcja) Lublin, Centrum Kultury (projekcja)
Kraków: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej (czytanie) oraz Teatr Nowy (czytanie i projekcja)
Warszawa: spotykamy się o 15.00 TR Warszawa Marszałkowska 8 (projekcja) oraz 19.30 pl. Defilad 1 Teatr Studio im. Stanisława I. Witkiewicza (czytanie)
Wałbrzych, Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego (czytanie)
Wrocław, Teatr Polski (projekcja)

Zapraszamy uczestników Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę w środę 25.06.2014 pod budynek Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego – nie skończyła się nasza walka przeciwko znieważaniu Zbawiciela i Jego Najświętszej Matki! Trwa walka rzeciwko bluźnierstwom, szarganiu naszych katolickich wartości,  łamaniu prawa i konstytucji. Tym bardziej, że pojawiają się już w mediach informacje o rzekomym odwołaniuprzedstawienia „Golgota Picnic”, z których wynika jednoznacznie, że  jest to zabieg taktyczny obliczony między innymi na kolejne wyłudzenie naszych pieniędzy na tę satanistyczną  inscenizację.

Podczas pikiety będzie transmitowany na żywo przez TV TRWAM program „Po Stronie Prawdy”, podczas którego będą przedstawiane racje związane z protestem przeciwko bluźnierstwom i bezprawiu wycelowanym w nas katolików.

Przynieśmy ze sobą flagi narodowe i transparenty!

Przybądźmy licznie pod Ministerstwo Kultury, Warszawa, Krakowskie Przedmieście 15/17

 

 

Share
Share
Share