Modlitwa i Czyn! Stop obrażaniu Pana Boga! Blokujemy obrazoburczą sztukę teatralną! Jedziemy do Poznania!

stop_bluznierstwu

Czcigodni Rodacy, uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę!

Zechciejmy wielkodusznie rozsyłać do znajomych tę wiadomość, podjąć modlitwę różańcową i post a w odpowiednim czasie przybyć na miejsce!

Plakaty do pobrania (wersja do druku i wersja ,mniejsza n.p. do rozsyłania droga mailowa):

https://drive.google.com/file/d/0B7i15HJp0hgRdnZlaUxaRm55cW8/edit?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0B7i15HJp0hgRdWluQ3A2RGhsM28/edit?usp=sharing

Od pewnego czasu przygotowując się do tego bez rozgłosu a ostatnio już oficjalnie uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę wezwali do zablokowania w Poznaniu bluźnierstwa, jakie zaplanowane zostało przez bezbożne siły ciemności na 27 czerwca a więc na dzień podwójnego święta – Święta Najświętszego Serca Jezusowego i Matki Boskiej Nieustającej Pomocy oraz na dzień 28 czerwca, czyli w Święto Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny…

Czyż w dniach tak wielkich świąt możemy przegrać – rycerstwo polskie dawnych wieków, marzyłoby o podjęcie walki w tak uświęconych dniach i w tak świętej sprawie! Bądźmy na miejscu o 19.00!

Ponieważ w tym samym terminie jest comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę na Jasnej Górze, prosimy by niewiasty udały się na Jasną Górę a z mężczyzn, kto w Boga wierzy, niech przybywa do Poznania!

http://wp.me/p3vwgV-vw

najświeższe informacje na utworzonym w tym celu wydarzeniu na facebooku:

https://www.facebook.com/events/1455374118040171/?ref_newsfeed_story_type=regular

Otrzymaliśmy link od naszych zaprzyjaźnionych Francuzów. Są to materiały ŹRÓDŁOWE, więc niech nikt nie waży się twierdzić, jakobyśmy protestowali przeciwko czemuś, czego nie znamy!!!

Dostęp do folderu (niedługo będą tu i filmy, materiały trzeba pilnie pobrać ponieważ mogą folder i pliki jacyś „krasnale” zablokować):

https://drive.google.com/folderview?id=0B7i15HJp0hgRV2VsZXF4Uk9EWjQ&usp=sharing

Wystarczy zapoznać się z materiałem  Conclusions en réplique. str 13 ale tam jest mnóstwo innych ważnych materiałów

Oczywiście dysponujemy także nagraniami tej sztuki.

Po kliknięciu na link można przekonać się, jak bardzo „Golgota Picnic” jest „sztuką” nawołującą do nienawiści wobec Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela i wobec Jego Przenajświętszej Matki, w jaki sposób jest aktem wojny religijnej, i jak lekceważąco łamie obowiązujące, nawet to niedoskonałe prawo karne i konstytucję III RP.

Są tu materiały zdjęciowe, książka, scenariusz itp, itd – to „polscy” zwolennicy wystawienia tej bandyckiej sztuki są ignorantami, to właśnie oni NIE oglądali tego spektaklu a zabierają głos w mediach.

Poniżej krótkie wprowadzenie dotyczące ogólnopolskiego protestu i ZABLOKOWANIA nienawiści:

W dniach 27-28.06.2014 w Poznaniu w ramach teatralnego festiwalu zostanie o g. 21.00, a więc w godzinie Apelu Jasnogórskiego, wystawione bluźniercze przedstawienie Golgota Piknik. To wyjątkowo ordynarne przedsięwzięcie, ukazujące Chrystusa, naszego Zbawiciela, jako degenerata, egoistę, odpowiedzialnego za całe zło na świecie. Spektakl obfituje w lubieżne sceny, a pod adresem Pana Jezusa padają liczne wulgaryzmy. Występujący nago aktorzy kpią z męki Pańskiej, a całość przesycona jest pornograficznymi odniesieniami do Pisma Świętego. Jako katolicy nie możemy pozwolić na to bluźnierstwo, musimy postawić tamę złu, niszczącemu jak rak polskie społeczeństwo. Wzywamy wszystkich do czynnego protestu, nie możemy milczeć! Prosimy o przybycie do Poznania w dniu przedstawienia na godz. 19.00 pod Centrum Kultury Zamek (ul. św. Marcin 80/82), musi być nas co najmniej tylu ilu było we Francji w Hiszpanii. Stając ramię przy ramieniu nie dopuścimy do sytuacji, w której opluwany jest w naszej Ojczyźnie Bóg, Jego Krzyż i Ewangelia – to co jest dla nas najświętsze. Położymy kres kolejnej antykatolickiej hucpie opłacanej z naszych podatków, płaconych przez katolików. Zło karmi się biernością lub tchórzostwem dobrych.

Stań w obronie świętej wiary, abyś mógł spojrzeć w oczy swoim dzieciom i wnukom, a kiedy przyjdzie czas byś mógł z pokorą i z ufnością Dziecka Bożego, stanąć przed Świętym Obliczem Boga Ojca, do którego Syna w ziemskim życiu przyznałeś się przed ludźmi i którego czci broniłeś publicznie, własną piersią zasłaniając Go przed zniewagami i zelżywością współczesnych bezbożników.

Uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl

W sprawie koordynacji działań prosimy o kontakt z Anną i Andrzejem Kołakowskimi

Prosimy o rozsyłanie powiadomień o naszej akcji poprzez rozsyłanie linku:

http://wp.me/p3vwgV-vw

https://www.facebook.com/events/1455374118040171/?ref_newsfeed_story_type=regular

Informacje o pseudospektaklu i biletach www.malta-festival.pl (by wejść do środka i przeprowadzić akcję trzeba będzie jednorazowo zakupić bilet, ci którzy nie będą mogli lub nie będą chcieli kupić biletów będą wraz z kapłanami modlić się na zewnątrz pomieszczenia teatralnego)

Stańmy w obronie naszej wiary! Prosimy o kupowanie biletów na dwa terminy (27 i 28 czerwca), na spektakl „Golgota Picnc”. Na naszych pieniądzach oni się nie wzbogacą, bo to dla organizatorów jest kroplą w morzu. My natomiast musimy być na sali, żeby uniemożliwić wystawienie sztuki. Żadnych scen obrażających Pana Boga i naszą wiarę nie będzie- nie dopuścimy w ogóle do tego!!! Nasza obecność jest potrzebna nie tylko na sali teatralnej ale także przed nią (na zewnątrz).

Ponieważ w tym samym terminie jest comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę na Jasnej Górze prosimy by niewiasty udały się na Jasną Górę a z mężczyzn, kto w Boga wierzy, niech przybywa do Poznania!

Można podpisać protest posługując się formularzem zaproponowanym przez PCh24:

http://www.protestuj.pl/beda-drwic-z-jezusa—nie-mozemy-na-to-pozwolic-,13,k.html

Share
Share
Share