Krzywdzące i niesprawiedliwe ataki mediów tradycyjnie wrogich Polsce i Kościołowi.

nagrane kazanie:

http://youtu.be/JK5TZXNzN4I

Ks. Stanisław Małkowski wygłosił w dniu 15.032014 kazanie w parafii u Ojców Salezjanów, po którym nastąpił zorganizowany atak na Ks. Stanisława i na Kościół.

Na szczęście jedna z osób uczestniczących we Mszy Świętej nagrała na amatorskiej kamerze całe kazanie, które dla każdego katolika, nie tylko dla patrioty, nie zawiera treści niezgodnych z katolicką nauką na temat wiary, moralności czy też nauki o zasadach obowiązujących społeczeństwo  i państwo. Tym bardziej dziwi, że wobec takiego ataku i manipulacji na temat tego kazania wypowiadają się osoby, które nie mogły go słyszeć a w swych krzywdzących i niesprawiedliwych sądach opierają się na medialnych doniesieniach mediów tradycyjnie wrogich Kościołowi.

Zdjęcia z Mszy świętych i Pokutnego Marszu Różańcowego (czasem ludzie pytają gdzie są pozostali, czemu nie przychodzą tysiace lub dzisiatki tysiecy Polaków, gdzie jest młodzież – ano trzeba sobie uswiadomić, że nie ma wśród nas ładnych kilku MILIONÓW młodych energicznych, dzielnych i gotowych do czynu rodaków, którzy za chlebem wyemigrowali, o czym też w kazaniu mówił Czcigodny Ksiądz Stanisław)

https://plus.google.com/photos/117971537041850322858/albums/5991759549460404785
Share
Share
Share