Z błogosławieństwem Księdza Ordynariusza w każdą III sobotę miesiąca krucjatowa Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy w Bielsku Białej!

Dzielimy się radosną informacją, iż w kolejnym mieście polskim, z błogosławieństwem Księdza Biskupa Ordynariusza, uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę przystępują do POKUTY i MODLITWY (pamiętajmy na słowa Anioła z Fatimy – POKUTY!, POKUTY!, POKUTY! oraz wezwanie Najświętszej Maryi Panny do gorliwego odmawiania Różańca Świętego i Pierwszych Sobót miesiąca, które my świeccy możemy ofiarować Bogu i Bogurodzicy)

Oto treść otrzymanej informacji z Bielska-Białej:

Data: 3 marca 2014 16:18
Temat: I Marsz Różańcowy w Bielsku-Białej
Do: „KrucjataRozancowa .” <sekretariat@krucjatarozancowazaojczyzne.pl>

Zapraszamy na I Pokutny Marsz Różańcowy w intencjach naszej Ojczyzny i diecezji 15 marca bieżącego roku. Rozpocznie się on Koronką do Bożego Miłosierdzia w kaplicy kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 15:00. Po koronce, odmawiając Różaniec, przejdziemy do kościoła pw. Św. Stanisława (w Starym Bielsku), gdzie Marsz zostanie zakończony o godzinie 17:00 Mszą Świętą w intencji Ojczyzny i diecezji.

DATA: 15 marca br. (sobota)
GODZINA: 15:00
MIEJSCE ROZPOCZĘCIA: kaplica kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa  (przy Dworcu)

Pokutne Marsze Różańcowe w intencji naszej Ojczyzny i diecezji, z błogosławieństwem ordynariusza naszej diecezji, Księdza Biskupa Romana Pindla, będą odbywać się w III sobotę każdego miesiąca. Serdecznie zapraszamy!

– Wspólnoty Różańcowe Diecezji Bielsko-Żywieckiej
– Domowy Kościół parafii św. Stanisława w Bielsku-Białej

– Stowarzyszenie Patriotyczne Bielsko-Biała
Share

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Share
Share