08.08 NIEPOKALANÓW – IV Konferencja POWSTAŃ POLSKO!

IVPowstan

plik plakatu do pobrania – kliknij!

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę i Stowarzyszenie RKW Ruch Kontroli Wyborów-Ruch Kontroli Władzy zapraszają 8 sierpnia do Niepokalanowa na IV Konferencję POWSTAŃ POLSKO, mającą na celu pobudzenie odpowiedzialności nas katolików, obywateli za uczciwy i prawidłowy przebieg referendum oraz wyborów jesiennych.

Zaczynamy w bazylice o godzinie 10.30 Różańcem i Mszą Świętą za Ojczyznę (Najświętszą Ofiarę złoży JE Ks. Bp Antoni Pacyfik Dydycz).

O godz. 12.30 Konferencja w pomieszczeniach znajdujących się za bazyliką (Wewnętrzne sale Ołtarza Ojczyzny).

Szanownych P. T. Gości pieśniami patriotycznymi witać będzie Kapela znad Baryczy.

Porządek Konferencji

12.30 Wystąpienie JE Ks. Bpa Antoniego Pacyfika Dydycza.
13.00 Najważniejsze zadania RKW przed zbliżającym się referendum i jesiennymi wyborami – kontrola wyborów i kontrola władzy (dr Jerzy Targalski, Warszawa).
13.30 Referendum i wybory jesienne w świetle najnowszych zmian w prawie wyborczym i wytycznych PKW – zadania RKW (Marcin Dybowski, Komorów).
14.00 Tworzenie lokalnej sieci koordynatorów w okręgu, powiecie i gminie – dzielenie się dobrymi doświadczeniami (Jan Królikowski, Łódź).
14.30 Obserwatorzy zagraniczni – jak najlepiej wykorzystać obecność obserwatorów zagranicznych – doświadczenia zdobyte w wyborach prezydenckich i wyzwania na przyszłość (Jadwiga Chmielowska, Sosnowiec)

15.00 Przerwa (m.in. w tym czasie O.O. Franciszkanie zapraszają na posiłek do refektarza)

16.00 Własne sondaże RKW – od pomysłu do realizacji Instytucji Sondażowej RKW (Jacek Bielski, Łódź)
16.30 Sprawdzone rozwiązania informatyczne – wykorzystywanie znanego oprogramowania do tworzenia bezpiecznej sieci powiązań i kontaktów w celu usprawnienia działań RKW ()
17.00 „Potęga asertywności – jak poradzić sobie w nieuczciwej komisji wyborczej” – idea, cel i proponowany format ogólnopolskich szkoleń dla członków RKW (Marek Jastrzębski, Wrocław)

1.
Radio Niepokalanów 08.08.2015 będzie transmitowało Mszę więc będzie nas dzięki temu więcej.
Kto nie może przybyć, może się łączyć za pomocą Radia Niepokalanów w woj.
Łódzkim 98,6 FM i na Mazowszu zachodnim 102,7 FM
O. Damian Karczmar Dyrektor Radia Niepokalanów
2.
http://www.franciszkanie.pl/artykuly/niepokalanow-powstan-polsko z franciszkańskim pozdrowieniem Andrzej Gutkowski OFMConv Franciszkański Serwis Informacyjny www.franciszkanie.pl

Share
Share
Share