W wielu miastach Polski bluźniercze koncerty Nergala – STOP KULTOWI SZATANA – MORDERCY I KŁAMCY OD SAMEGO POCZĄTKU! Zło dobrem zwyciężymy!

W wielu miastach Polski bluźniercze koncerty Nergala – STOP KULTOWI SZATANA – MORDERCY I KŁAMCY OD SAMEGO POCZĄTKU! Zło dobrem zwyciężymy!

Szczęść Boże

W zwiazku z w całej Polsce planowanymi koncertami satanistycznymi Nergala organizowana jest przez Krucjatę Różańcową za Ojczyznę modlitwa ekspiacyjna i protest przeciwko satanizmowi i propagowaniu morderczego zła!
Prosimy o rozsyłanie do przyjaciół i znajomych. Prosimy o wsparcie medialne

http://wp.me/p3vwgV-AA

problem dotyczy takich miast i miejsc jak:

2.10 – Poznań, klub Eskulap (na razie koncert odwołany na skutek protestów,  taktycznie przesunięty na inny termin – 06.10.2014 –  Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę w Poznaniu jest przełożone na 06.10.2014 – spotykamy się wtedy o godz.17.00 przed budynkiem. Prosimy o kontaktowanie się z Panią Ritą Wilowską 797 355 240)

W związku tym w czwartek 2.X. o godz. 18.00 odprawiona zostanie w kościele św. Michała Archanioła przy ul. Stolarskiej Msza Święta przebłagalna za grzech bluźnierstwa  a u Ojców Pallotynów na ul. Przybyszewskiego adoracja Najświętszego Sakramentu)

Dziś, w związku z kolejnym ZWYCIĘSTWEM, jako dziękczynienie, złożona zostanie Najświętsza Ofiara Mszy Świętej o g. 18.00 w kościele Michała Archanioła na ul. Stolarskiej SERDECZNIE ZAPRASZAMY

3.10 – Łódź, klub Wytwórnia (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej na godz. 17.00, Łódź ul. Łąkowa 29prosimy o kontaktowanie się z Panem Arkadiuszem Nowakowskim 535535332 (Solidarni2010 Łódź), zgromadzenie już zgłoszone do UM Łódź)

4.10 – Katowice, Mega Club (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – prosimy o kontakt)

5.10 – Wrocław, klub Eter (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej na godz. 17.00 ul. Kazimierza Wielkiego 19prosimy o kontakt pod numerem 504239470 (Solidarni2010 Wrocław), zgromadzenie już zgłoszone do UM Wrocław)

8.10 – Kraków, klub Fabryka (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej –  prosimy o kontakt pod numerem 782 866 489  Spotykamy się na przebłagalnej modlitwie różańcowej pod Urzędem Miasta przy kościele Ojców Franciszkanów, plac Wszystkich Świętych o godz. 18.00, zgromadzenie już zgłoszone do UM Kraków, zapewniona jest ochrona policji)

9.10 – Kraków, klub Fabryka (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – prosimy o kontakt pod numerem 782 866 489.  Spotykamy się na przebłagalnej modlitwie różańcowej na Rynek Główny pod Bazyliką Mariacką o godz. 18.00, zgromadzenie już zgłoszone do UM Kraków, zapewniona jest ochrona policji)

10.10 – Warszawa, klub Stodoła, (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – kontakt 502 225232, Spotykamy się o godz. 17.00 na przebłagalnej modlitwie różańcowej na ul. Batorego 10, zgromadzenie już zgłoszone do UM Warszawa, zapewniona jest ochrona policji)

11.10 – Toruń, klub Od Nowa (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – prosimy o kontakt)

12.10 – Gdańsk, klub B90 (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej –  kontakt 502 225232, Spotykamy się na przebłagalnej modlitwie różańcowej pod Klubem B90 na terenie Stoczni Gdańskiej dawna Hala 90B, ul. Elektryków o godz. 18.00, zgromadzenie już zgłoszone do UM Gdańsk, zapewniona jest ochrona policji)

W niedziele 12.10 o godz. 7.00 w Bazylice św. Brygidy będzie złożona Najświętsza Ofiara Mszy Świętej, w której modlić się będziemy o nawrócenie Adama Darskiego i pozostałych członków jego satanistycznego zespołu. Msza święta będzie transmitowana przez radio na częstotliwości gdańskiej Radia Plus.

zgłaszajmy  zgromadzenia publiczne

Zachęcamy by w innych miejscach naszej Ojczyzny także były podjęte podczas zgromadzeń publicznych nie tylko protesty lecz modlitwa na Różańcu Świętym i publiczne zadośćuczynienie
W zgłoszeniu podaliśmy jako cel zgromadzenia publicznego:
Protest uczestników Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę przeciwko znieważaniu Boga, Maryi Królowej Polski, Świętej wiary katolickiej, protest przeciwko przestępczemu, promującemu zło, wzywającemu do nienawiści, bluźnierczemu, wyszydzającemu uczucia religijne wierzących wystąpieniu zespołu muzycznego „Behemoth” pod kierownictwem tzw. Nergala Adama Darskiego. Modlitwa różańcowa i rozważania modlitewne jako akt wynagrodzenia Bogu i Maryi Królowej Polski za akt bezbożnictwa i bluźnierstwa jaki zaplanowany jest ze szczególną perfidią w październiku, miesiącu tradycyjnie poświęconym czci Matki Bożej Różańcowej. Modlitwa o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu

Program zgromadzenia: Będziemy się modlić w intencji „Z Maryją Królową Polski o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu”. Będziemy sprzeciwiać się bezbożnemu, bluźnierczemu, wzywającemu do nienawiści, obrażającemu Boga, Maryję Królową Polski i uczucia religijne Polaków i katolików koncertowi zespołu „Behemoth”

Mamy do czynienia z propagowaniem, już bez żadnych osłonek, satanizmu jako takiego – sam tytuł albumu już na to wskazuje

http://www.eskarock.pl/eska_rock_news/93363/behemoth_-_polska_trasa_koncertowa_z_albumem_the_satanist_gdzie_zagra_nergal_i_jego_zespol_video

tu jest tez video z piosenka „Módl się za nami Lucyferze” która jest obrzydliwym i okropnym bluźnierstwem.

NIE MA różnicy pomiędzy Golgota Picnik a tym diabelstwem

Zło zwyciężymy dobrem modląc się na Różańcu Świętym powstrzymamy nie tylko rozprzestrzenianie się cywilizacji śmierci w naszej Ojczyźnie ale także ratować będziemy nieśmiertelne dusze tych wszystkich Dzieci Bożych, które opętane są kultem zła i przemocy.

Przeciw bluźniącemu Bogu i wyszydzającemu lud Boży Goliatowi wystąpi Dawid uzbrojony w zwykłą procę – dziś ta zwykła proca, która pokona Goliata jest Różaniec Święty.

Niepokalane Serce Maryi zwycięży poprzez kolejne zwycięstwo różańcowe.

Pozdrawiamy
Sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Jadwiga Lepieszo

505075818

www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl

Share
Share
Share