Przystąpili do Krucjaty w ostatnim czasie

Poniżej niektóre dane i informacje związane z wybranymi zgłoszeniami – poza osobami duchownymi nie publikujemy deklaracji indywidualnych:

96 osób z Legionu Maryi z Parafii Św Bartłomieja Apostoła, przystąpiło do Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.

Parafianie z Bełchatowa, z parafii Matki Kościoła w liczbie 39 osób przysłało deklaracje przystąpienia do Krucjaty. Opiekunem tej grupy Rycerstwa Niepokalanej jest ks Franciszek Leżański.

Ksiądz Lucjan Dyka z Rzeszowa nadesłał nam 76 deklaracji modlitwy różańcowej w intencji Ojczyzny wiernej Bogu, Krzyżowi i Ewangelii.

Rektor Kościoła Św Katarzyny w Zamościu, ks Zdzisłąw Ciżmiński, nadesłał nam kolejne 133 deklaracje osób, przystępujących do Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.

Parafia Matki Bożej Szkaplerznej w Gierałtowicach, wraz z ks Proboszczem Markiem Sówką, przystępuje do Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę, w liczbie 13 osób.

Parafia Św Jana Chrzciciela w Trzęsinach, dołącza do naszej modlitwy w liczbie 21 osób. Deklaracje przysłała pani Bożena Kruszyńska. Serdecznie dziękujemy.

Swoją deklarację przystąpienia do Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę, przysłał nam Ks major Henryk Kietliński. Ksiądz Pallotyn. Harcerz „Szarych Szeregów”. W latach 1978-1984 prowincjał polskiej prowincji. Postulator procesów kanonizacyjnych ks. Józefa Jankowskiego i ks. Józefa Stanka oraz beatyfikacyjnych sześciu innych męczenników za wiarę, kapelan środowisk kombatanckich. 2 sierpnia 2009 został odznaczony przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Z miejscowości Promna i Olkowic zgłosiło deklaracje przystąpienia do naszej modlitwy 13 osób.

Share
Share
Share