Dukla – comiesięczne Czuwanie i modlitwa różańcowa przy relikwiach Patrona Polski św. Jana z Dukli

 Duklaadmin

Rozpoczęcie o g. 21.00. O północy Msza Święta za Ojczyznę. Czuwania te są odpowiedzią na Czuwanie Krucjaty Różańcowej na Jasnej Górze i formą wypełnienia Ślubowań 1946 Roku, w których wszyscy Biskupi, całe duchowieństwo diecezjalne i zakonne oraz wszystkie parafie w Polsce zobowiązały się do wypełnienia fatimskich Pierwszych Sobót miesiąca.

W 1946 roku, gdy na resztę naszych ziem wkroczyły sowieckie czołgi, stało się jasne, iż spełniają się słowa Matki Boskiej o rozprzestrzenieniu się na cały świat błędów Rosji. Do dziś nie zostały spełnione żądania Najświętszej Maryi Panny z Fatimy. Krucjata Różańcowa za Ojczyznę modląc się na Różańcu Świętym przy relikwiach Patrona Polski św. Jana z Dukli chce uprosić dla Ojczyzny nawrócenie i wynagradzać za grzechy poprzez nabożeństwa Pierwszych Sobót miesiąca.

Zaproś swych znajomych, powierz sprawy Ojczyzny, Parafii, Rodziny Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu na comiesięcznym Czuwaniu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę w Sanktuarium Patrona Polski św. Jana z Dukli.

Share
Share
Share