Niedziela PALMOWA – uczestnicy Krucjaty zapraszają na Msze Święte za Ojczyznę w Gdańsku, Poznaniu, Wałbrzychu, Warszawie i Zamościu – Ks Bp Tadeusz Pikus odprawi w Warszawie Mszę Świętą za Ojczyznę. W Poznaniu. Warszawie i Zamościu Pokutne Marsze Różańcowe

ploznant2014 kontaktMBŁ2

Krucjatowe Msze Święte za Ojczyznę w Gdańsku, Poznaniu, Wałbrzychu, Warszawie i Zamościu

po Mszach świętych w Poznaniu, Warszawie i Zamościu Pokutne Marsze Różańcowe ZAPRASZAJMY RODAKÓW!GDAŃSK – Różaniec i Msza Święta o godz 10.30 kościół św. Brygidy

WAŁBRZYCH – Msza Święta o godz. 15.00 – Ks. prałat Bogusław Wermiński, prepozyt wałbrzyskiej Kapituły Kolegiackiej, wyszedł naprzeciw pragnieniom uczestników Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę i postanowił, że odtąd comiesięczna Msza św. dnia 13. za Ojczyznę, odprawiana o godz. 18 w kościele Św. Aniołów Stróżów nieprzerwanie od czasu stanu wojennego, będzie sprawowana w tej intencji, aby Polska była wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, oraz Jasnogórskim Ślubom Narodu.

Msze św. w tej intencji tradycyjnie poprzedzać będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji Ojczyzny od godz. 15, gdzie także konsekwentnie modlimy się w intencjach związanych z Krucjatą Różańcową za Ojczyznę.

 

WARSZAWA – Po Mszy Świętej o g. 16.00 w Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej odbędzie się jak co miesiąc Pokutny Marsz Różańcowy ulicami Warszawy. Idziemy pod budynek Ministerstwa Edukacji Narodowej by wziąć w obronę nasze dzieci przed deprawacją i seksualizacją bezbożnymi ideologiami współczesnego pogaństwa.

POZNAŃ – uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę zapraszają na Mszę Św. do Sanktuarium Bożego Ciała w Poznaniu w Niedzielę Palmową 13 kwietnia o godz.12.30 oraz  XIX Pokutny Marsz Różańcowy.

Zapraszamy wszystkich, świeckich i duchownych, którzy chcą modlić się z Maryją, Królową Polski o to by Polska pozostała wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Ślubów Jasnogórskich Narodu.
Idąc i modląc się na różańcu chcemy dać świadectwo naszej wiary, której pozostajemy ciągle wierni wbrew tym, którzy chcą nam wmówić, że wiara jest dziś  zacofana, niemodna i nie europejska. My chcemy żyć nadal zgodnie z Dekalogiem i pozostać wiernymi wartościom naszych Ojców i Dziadów.”Bóg, Honor, Ojczyzna” to nasze świętości i o tym chcemy zaświadczyć idąc ulicami Poznania.
Jesteśmy dumni, że Maryja jest naszą Królową i do Niej będziemy się uciekać błagając o ratunek. W całej naszej historii Matka Najświętsza nigdy nas nie opuściła w najtrudniejszych momentach naszych dziejów. Lecz jeśli oczekujemy pomocy musimy o nią się modlić bo jest powiedziane ” proście a będzie wam dane”
i „tam gdzie dwóch lub trzech modli się w Imię moje tam jestem pośród nich”
Jeśli więc martwisz się o naszą Ojczyznę, o stan moralny Narodu, o przyszłość Kościoła, przyjdź i dołącz do naszej modlitwy różańcowej.
Zakończenie przewidywane na godz.16.00 w Sanktuarium Matki Boskiej w Cudy Wielmożnej, Pani Poznania.
zapraszamy !

kontakt lokalny Rita 797 355 240 Danka 600 357 884

ZAMOŚĆ – MSZA ŚWIĘTA godz. 17.30 Kościół Rektoralny św. Katarzyny, po Mszy Świętej Pokutny Marsz Różańcowy ulicami Zamościa

PRZYJDŹCIE I DAJCIE ŚWIADECTWO !

OFIARUJCIE TEN TRUD I POKUTĘ MARYI, NASZEJ KRÓLOWEJ

UFAMY ŻE ZWYCIĘSTWO PRZYJDZIE PRZEZ MARYJĘ ALE MUSIMY O TO SIĘ MODLIĆ I WŁAŚNIE W  NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ PÓJDZIEMY ZNÓW W KOLEJNYM POKUTNYM MARSZU RÓŻAŃCOWYM BY MODLIĆ SIĘ WSPÓLNIE NA RÓŻAŃCU I PRZEPRASZAĆ MARYJĘ ZA WSZYSTKIE GRZECHY NAS POLAKÓW I ZA TO, ŻE ZŁOŻONE W 1956R. ŚLUBY JASNOGÓRSKIE NIE ZOSTAŁY WYPEŁNIONE

kontakt w Zamościu – Krzysztof – 696438136

Share
Share
Share