13.07.2022 Wałbrzych – Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

13. dnia każdego miesiąca

Króluj nam, Chryste!

Jak zawsze 13. dnia miesiąca, w wałbrzyskiej kolegiacie Św. Aniołów Stróżów będzie czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę od godz. 15. 00

O godz. 18 tradycyjnie odprawiona zostanie Msza św. za Ojczyznę, którą poprzedzi Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30, połączona z Litanią do Krwi Chrystusa Pana, a po Najświętszej Ofierze rozpocznie się nabożeństwo fatimskie.

Jutro przeżywać będziemy rocznicę objawienia tajemnicy fatimskiej, w tym także jej części III, ukazującej wielki krzyż, z którego ramion wypływała krew męczenników.

Nasze czuwanie w szczególny sposób związane będzie z obchodzonym Narodowym Dniem Pamięci Ofiar Obławy Augustowskiej oraz Dniem Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej, jak również z Narodowym Dniem Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II RP, który łączy się ze świętem św. Benedykta, Patrona Europy. Dlatego oprócz stałej intencji: o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu, będziemy się modlić, by krew męczenników polskich zdobyła bramy nieprzyjaciół swoich, zgodnie z obietnicą daną Abrahamowi na wzgórzu w krainie Moria.

Share

13.05.2022 Wałbrzych – Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

13. dnia każdego miesiąca

Króluj nam, Chryste!

Jak zawsze 13. dnia miesiąca, będzie w wałbrzyskiej kolegiacie sprawowana Msza św. w intencji Ojczyzny oraz comiesięczne czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę od godz. 15. 

W maju czuwanie odbędzie się w liturgiczne wspomnienie Matki Boskiej Fatimskiej – po Mszy świętej będzie pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie.

Serdecznie zapraszamy!

MP

Share

7.05.22 Łomża – Publiczny Różaniec Wynagradzający za Ojczyznę

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę prosi: Z Maryją Królową Polski módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu

_____________________________________________________________________________

Jako przedstawiciele Kościoła walczącego wychodzimy na Publiczny Różaniec WYNAGRADZAJĄCY Niepokalanemu Sercu Matki i Królowej

7 maj 2022 r. o godz.17:00 w Łomży na Starym Rynku

i tak toczymy duchową bitwę o Polskę bez publicznego obrażania Boga i Matki i o POKÓJ BOŻY w sercach ludzi i na świecie

Zaczynamy o 16:45 Koronką do Miłosierdzia Bożego za braci błądzących i dusze w czyśćcu cierpiące

Króluj nam Chryste, w Polsce i wszędzie!

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę

DOŁĄCZ: https://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/

Share

Różaniec Pompejański za Ojczyznę

Od 12 kwietnia do 4 czerwca Wielka Nowenna Pompejańska za Polskę o nowe wylanie darów Ducha Świętego.

„Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi”.

Można dołączyć te intencje do naszych codziennych intencji prosząc w nich o wylanie darów Ducha Świętego. Ratujmy w ten sposób Polskę przed biczem Bożym i przed wojna. Proszę o przekazanie tej informacji dalej. Nowenna codziennie będzie transmitowana o godz. 19.00 na Facebooku na profilu Królestwo Boże:

https://fb.me/e/2eRvR63z3.

Pozdrawiam. Urszula Strynowicz (Nieustający Różaniec)

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, niebo i tekst „INTENCJA POMPEJANKI: NIECH ZSTAPI DUCH ŚWIĘTY! I ODNOWI OBLICZE ZIEMI! TEJ ZIEMI! START: 12.04.2022 KONIEC: 4.06.2022 (WIGILIA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO) NA ŻYWO: 19:00( CODZIENNIE*) TRIDUUM PASCHALNE: 15:00 TRANSMISJA NA PROFILU: KRÓLESTWO BOŻE WIELKANOWENNA WIELKA NOWENNA POMPEJAŃSKA WINTENCJI POLSKI 1 YouTube f facebook”

Share

13.04.2022 Wałbrzych – Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

13. dnia każdego miesiąca

Króluj nam, Chryste!

Jak zawsze 13. dnia miesiąca, będzie w wałbrzyskiej kolegiacie sprawowana Msza św. w intencji Ojczyzny oraz w intencji pokoju na Ukrainie i na świecie. Również comiesięczne czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę od godz. 15 będzie łączyło obie te intencje. Tradycyjnie 13 kwietnia modlić się będziemy w związku z kolejną rocznicą zbrodni smoleńskiej: aby prawda o tym, się wydarzyło 12 lat temu, zwyciężyła, wyzwalając nas z niewoli ojca kłamstwa, który mężobójcą był od początku (por. J VIII, 44), modlić się będziemy o tryumf Niepokalanego Serca Matki Bożej Fatimskiej i krwi Golgoty Wschodu (w tym także pomordowanych w Katyniu i w katastrofie smoleńskiej) nad władzą zbudowaną na propagandzie kłamstwa, o zburzenie murów wrogości w Słowiańszczyźnie, nawrócenie Rosji na wiarę katolicką oraz zjednoczenie całej Słowiańszczyzny w Chrystusie, który jest pokojem naszym (por. Ef II, 13-16), przez miłość wszystkich Słowian do słowiańskiego papieżaMęża naznaczonego w misterium 13 maja, oraz przez maryjne zjednoczenie narodów, na którego czele ma stanąć Polska.

Msza święta odbędzie się z uroczystą oprawą muzyczną Chóru i Orkiestry Symfonicznej Zespołu Szkół Muzycznych w Wałbrzychu oraz Chóru Politechniki Wrocławskiej

Serdecznie zapraszamy!

MP

Share

13.03.2022 Wałbrzych – Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

13. dnia każdego miesiąca

Króluj nam, Chryste!

Jak zawsze 13. dnia miesiąca, będzie sprawowana w wałbrzyskiej kolegiacie Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 18, poprzedzona czuwaniem Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę od godz. 15 do nabożeństwa Gorzkich Żali o godz. 17:15.

Tradycyjnie nasze marcowe czuwanie będzie miało związek z obchodzonym 1 marca Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych, a w Godzinie Miłosierdzia odprawimy Drogę Krzyżową w jednej z naszych stałych intencji, która w trwającej obecnie wojnie na Ukrainie nabiera szczególnej aktualności: o tryumf Niepokalanego Serca Matki Bożej Fatimskiej i krwi Golgoty Wschodu (w tym oczywiście także Żołnierzy Wyklętych) nad władzą zbudowaną na propagandzie kłamstwa, o zburzenie murów wrogości w Słowiańszczyźnie, nawrócenie Rosji na wiarę katolicką oraz zjednoczenie całej Słowiańszczyzny w Chrystusie przez miłość wszystkich Słowian (zwłaszcza nawróconych prawosławnych) do słowiańskiego Papieża, Męża naznaczonego w misterium 13 maja, oraz przez maryjne zjednoczenie narodów, na którego czele – wedle proroctwa sługi Bożego Prymasa Kard. Hlonda – ma stanąć Polska.

Serdecznie zapraszamy!

MP

Share

11-13.03.22 Kalisz Triduum Różańcowe za Ojczyznę

Szczegóły i zgłoszenia pod nr telefonu: 662 290 997; mail: stasia.hanowska@gmail.com

Bardzo proszę o rozesłanie do wszystkich znajomych.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Drodzy Członkowie Wspólnoty Nieustającego Różańca Świętego!

W dniach 11 – 13 marca po raz kolejny od 2004 r. spotykamy się w Sanktuarium Św. Józefa na dorocznym Triduum Różańcowym w Kaliszu. Tak, jak zawsze, intencją naszą jest modlitwa do Św. Józefa jako Opiekuna Kościoła Świętego, w intencji Ojca Świętego, wszystkich Pasterzy Polskiego Kościoła oraz kapłanów i wszystkich osób życia konsekrowanego. Nade wszystko powierzać będziemy Świętemu Józefowi wszystkie odbywające się w Polsce Konferencje Plenarne Episkopatu. Również błagać będziemy Pana Żniwa, aby posłał do Swojej Winnicy robotników wielu, by na polskiej ziemi nie zabrakło świętych kapłanów i powołań do zakonnych zgromadzeń.

Triduum Różańcowe rozpocznie się w dniu, w którym kończymy rozpoczętą 3 marca Nowennę do Świętego Andrzeja Boboli w intencji o uświęcenie Duchowieństwa oraz o liczne i święte powołania, a 12 marca obchodzić będziemy rocznicę święceń kapłańskich tego wielkiego Świętego Męczennika, Patrona Polski.

W nocy z 12/ 13 marca o godz. 21.00 Apelem Maryjnym rozpocznie się całonocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem, które będzie trwało do godz. 6.00. O północy zostanie odprawiona Msza Święta w wyżej wymienionych intencjach. Tej nocy będziemy przepraszać Pana Boga za wszystkie profanacje i niegodne przyjmowanie Pana Jezusa w Komunii Świętej. Prosić będziemy u stóp Świętego Józefa przez wstawiennictwo Św. Andrzeja Boboli, aby na polskiej ziemi Pan Jezus był godnie przyjmowany w Komunii Świętej. Do Komunii Świętej w akcie pokuty i wynagrodzenia, wszyscy, którzy nie mają problemów zdrowotnych, już od swoich ławek będziemy szli na kolanach. Podczas tej Mszy Świętej podejmiemy Aktu przyjęcia Pasterza lub Kapłana do Duchowej Adopcji. Tradycyjnie dokonujemy ofiarowania
siebie jako żertwa ofiarna i Aktu Duchowej Adopcji Kapłana lub Pasterza, leżąc w kościele krzyżem.

Pan Jezus do Świętej Faustyny powiedział:

„Celem twoim jest i towarzyszek twoich łączyć się ze Mną jak najściślej przez miłość, jednać będziesz ziemię z niebem, łagodzić będziesz słuszny gniew Boży, a wypraszać będziesz miłosierdzie dla świata. Oddaję ci w opiekę dwie perły drogocenne Sercu Mojemu, a nimi są dusze kapłanów i dusze zakonne, za nich szczególnie modlić się będziesz, ich moc będzie w wyniszczeniu waszym. Modlitwy, posty, umartwienia, prace i wszystkie cierpienia łączyć będziesz z modlitwą, postem, umartwieniem, pracą, cierpieniem Moim, a wtenczas będą miały moc przed Ojcem Moim”. (Dz. 531).

Droga Wspólnoto Nieustającego Różańca Świętego. Od wieków Polska, która przeszła wiele cierpienia na wskutek wojen, niewoli, a jednak zawsze byliśmy Przedmurzem Chrześcijaństwa, tak dzisiaj nie może być inaczej. Dlatego jest naszym obowiązkiem zawalczyć, aby seminaria duchowne w Polsce nie były puste, by wypełniły się nowymi i charyzmatycznymi powołaniami „wybranych”; zawalczyć o świętość życia dla kapłanów i pasterzy. 3 marca rozpoczynamy Nowennę do Świętego Andrzeja Boboli – potężnego orędownika za Polską w niebie. Jednak, by nasza modlitwa została wysłuchana, potrzebna jest nasza pokuta i wynagradzanie Panu Bogu za wszystkie profanacje w oddawaniu czci Panu Jezusowi obecnemu w maleńkiej Hostii, za wszystkie błędy w kościele.

Pan Jezus do Sł. B. Wandy Malczewskiej powiedział: „naród, który będzie mnie czcił i kochał w Najświętszym Sakramencie, ten naród nie zginie”. Dlatego podczas nocnej adoracji Najświętszego Sakramentu u stóp Świętego Józefa i przez orędownictwo Św. Andrzeja Boboli będziemy błagać Pana Jezusa o łaski dla polskiego Kościoła, by Pan
Jezus był przyjmowany w Komunii Świętej na kolanach, tylko do ust i z rąk kapłana. J. Em. Ks. Kard. Robert Sarah w wywiadzie udzielonym dla Polaków w Telewizji Trwam powiedział (na pytanie, czy nadzwyczajni szafarze mogą udzielać Komunię Świętą), że tylko wyświęcone dłonie kapłana mogą trzymać Przenajświętsze Ciało Pana Jezusa.
W modlitwach naszych będziemy prosić Pana Boga o łaski, by w naszych świątyniach (wszystkich) powróciła święcona woda, by na nowo odkryć, że moc święconej wody jest większa od zarazy; jak również o to, by w świątyniach, w których Tabernakulum zostało umieszczone z boku, powróciło do centrum ołtarza. Jak bardzo ta ostatnia sprawa jest ważna,
mówi nam o tym 2 maja 1982 r. Matka Boża do polskiej mistyczki Zofii Nosko (Centuria).

Zofia Nosko – „Centuria”: ( ur.8 XII 1920 r. – zm. 5 XII 1996 r.), wielka mistyczka i prorokini przełomu dziejów Kościoła, Polski i świata:

Na Krzyż zawierzyła Kościół i Polskę. Niewielu zdaje sobie sprawę, że mieszkająca w Szczecinie Zofia Nosko była jedną z największych mistyczek, jakie znał w swojej historii Kościół Święty. To właśnie Ona, z zawodu lekarz chorób płucnych, napisała „Orędzia Zbawienia” i znana była niektórym czytelnikom pod pseudonimem „Centurii ”.
2 maja 1982 r. Najświętsza Maryja Panna powiedziała:

„Ja płaczę krwawymi łzami za brak uszanowania w kościele dla Mojego Syna w Przenajświętszym Sakramencie. Dlaczego to usunięty Syn Mój z centrum Ołtarza? Nie poniżajcie, dajcie najgodniejsze miejsce dla Jezusa Chrystusa, nie wracajcie do postępowania kapłanów ze świątyni Jerozolimskiej. Jest władcą prawowitym dusz, synów Boga Wiecznie Żywego. On wasze sprawy i cierpienia przemieni w wielką radość, ufajcie. Błogosławieństwo Boże składam na wasze serca. Amen. Przekaż ostrzeżenie: Ja Matka Najświętsza daję wam do rozwagi ważną sprawę. Dokąd nie będą uporządkowane wszystkie Ołtarze w Kościele Bożym na ziemi Mojego Najmilszego Syna, ziemi Narodu Polskiego – dotąd nie nastąpi prawdziwe królowanie Syna Bożego, który przynosi wam prawdę i wolność Bożą. Gdy wszystkie Ołtarze w Kościele zostaną uporządkowane zgodnie z Moją prośbą, Matki Niepokalanie Poczętej – wówczas upadnie na wieki ateizm i siła złego ducha. Amen”.

A zatem, zorganizujmy się na wielką modlitwę do Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu. Jeszcze mamy czas na zorganizowanie się. Niech nie zabraknie gorących serc gotowych przyjechać, by prosić Pana Boga za naszą Ojczyzną, za Kościołem w Polsce.

Kochani. Tak, jak wcześniej napisałam, zawsze w tych samych intencjach spotykamy się w Kaliszu już po raz dziewiętnasty. Ufam, że tą cząstką modlitwy dopełniamy miarę, dzięki której polski Kościół od początku ogłoszenia pandemii, idzie inną drogą, niż Kościół w świecie. Nie mamy zamkniętych świątyń. W okresie największych restrykcji, gdy obowiązywał limit pięciu osób, nie wiele było takich miejsc w Polsce, gdzie rygorystycznie przestrzegano te ograniczenia. W większości wspaniali Kapłani robili wszystko, co było w ich mocy, by żaden wierny, który przyszedł na Mszę Świętą, nie mógł w niej nie uczestniczyć. W wielu krajach do dzisiaj kościoły są zamknięte bądź są ograniczenia. Za tę wielką łaskę dla polskiej ziemi trzeba nam pamiętać i Panu Bogu nieustannie dziękować.

Trud i wysiłek zorganizowania przyjazdu na wspólną modlitwę do Świętego Józefa jest bardzo potrzebny naszej Ojczyźnie, by wypełniła się wola Boża, by Polska była światłem dla innych narodów, by nad nami nieustannie był rozpostarty płaszcz opieki Matki Najświętszej – naszej Królowej. Trzeba nam wierzyć, że, gdy Pan Jezus będzie odbierał należną Mu cześć w Najświętszym Sakramencie, godnie przyjmowany w Komunii Świętej, Pan Bóg hojnie obdarzy naszą ziemię łaskami, a seminaria i klasztory zapełnią się świętymi powołaniami.

Szczegóły i zgłoszenia pod nr telefonu: 662 290 997; mail: stasia.hanowska@gmail.com .

Od 10 listopada ubiegłego roku trwa peregrynacja obrazu Matki Bożej Łaskawej Patronki Warszawy i Strażniczki Granicy Polskiej w parafiach leżących przy granicy polskiej na wschodzie. Nie zawsze jest łatwo, by peregrynacja trwała. Wymaga ona uzgodnień z kuriami, znalezieniem kogoś, kto na danym terenie podejmie się zorganizowaniem i koordynacją. I tu bardzo dziękuję wszystkim Wojownikom Maryi z tych terenów, ponieważ w każdej
sytuacji Matka Boża stawia ich na drodze peregrynacji Jej Wizerunku. Obecnie Matka Boża Łaskawa do 9 marca jest na terenie diecezji przemyskiej. Gdy trwały uzgodnienia z kurią, nikt jeszcze nie wiedział, kiedy nastąpi inwazja Rosji na Ukrainę. Matka Boża podążyła na tamten odcinek granicy na dwa dni przed inwazją. Spieszyła się bardzo, by, zanim to nastąpi, ochraniać naszą granicę. Proszę o modlitwę, by w kolejnych diecezjach (zamojsko – lubaczowska, lubelska i siedlecka) Matka Boża była przyjęta w każdej parafii. Jeszcze raz zaznaczam, nie jest łatwo. Proszę o gorącą modlitwę w tej intencji, Komunię Świętą i Mszę Świętą.


Serdecznie pozdrawiam całą Wspólnotę Nieustającego Różańca Świętego. Bardzo proszę o modlitwę i dziękuję za nią.

Krajowy Koordynator Wspólnot Nieustającego Różańca Świętego

Urszula Strynowicz

Olsztyn, dnia 2 marca 2022 (Środa Popielcowa).

Share

16.02.22 – Gdańsk Osowa – Msza Święta i Różaniec święty za Ojczyznę

GDAŃSK – OSOWA: Parafia Św. Polikarpa – Każdego 16-tego dnia miesiąca o godz. 18.00  zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny. Po Mszy Świętej odmawiamy Różaniec Święty. Parafia św. Polikarpa Biskupa Męczennika, Plac św. Jana Apostoła 1

Share

13.02.2022 Wałbrzych – Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

13. dnia każdego miesiąca

Króluj nam, Chryste!

Jak zawsze 13. dnia miesiąca, będzie w wałbrzyskiej kolegiacie czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę od godz. 15 do Mszy św. za Ojczyznę o godz. 18.

Tradycyjnie już 13 lutego nasze czuwanie będzie miało związek także z wypadającą w tym dniu rocznicą odejścia do chwały wiecznej mistyczki z Fatimy, s. Łucji dos Santos OCD, jak również z wypadającym nazajutrz świętem Patronów Europy i Apostołów Słowian, św. Cyryla i Metodego, a także z dzisiejszym wspomnieniem Niepokalanej Dziewicy z Lourdes i Światowym Dniem Chorego. Nie zabraknie też modlitwy o to, by szerząca się w Europie rewolucja sodomska, czego przejawem była dzisiejsza rozprawa ks. prof. Dariusza Oko przed niemieckim Sądem Rejonowym w Kolonii, stała się wyzwaniem nie tylko do narodowej modlitwy o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, oraz wypełnienia Jasnogórskich Ślubów Narodu, ale także do zawiązania maryjnego zjednoczenia narodów, na czele którego – wedle przepowiedni sługi Bożego Prymasa Kard. Hlonda – ma stanąć Polska.

Serdecznie zapraszam!

MP

Share

13.01.2022 Wałbrzych – Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

13. dnia każdego miesiąca

Króluj nam, Chryste!

Jutro, 13 stycznia, wypadnie XV rocznica comiesięcznych adoracji Najświętszego Sakramentu dnia 13. w intencji Ojczyzny w kościele pw. Św. Aniołów Stróżów w Wałbrzychu. Tym razem, z powodu kolędy, comiesięczna Msza święta za Ojczyznę będzie o godz. 15, przeto i nasze modlitewne czuwanie rozpocznie się odpowiednio wcześniej i będzie trwało krócej, niż zwykle: od godz. 13 do 15. Ale za to 2 dni później, w sobotę 15 stycznia, w sanktuarium Matki Bożej Bolesnej o godz. 8 będzie sprawowana Msza święta dziękczynna za 15 lat naszych adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji Ojczyzny, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla ich uczestników oraz łaskę żywej wiary w moc sprawczą jednomyślnej modlitwy wspólnotowej. Przed rozpoczęciem Najświętszej Ofiary będzie, jak zwykle, odmówiony Różaniec święty za Ojczyznę.

Serdecznie zapraszamy!

M.P.

Share
Share
Share