Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia!

Niech „chwała na wysokości Bogu” będzie na powrót poddaniem świata Bogu a nie uzurpacją praw człowieka na tronie Bożym, niech „pokój  ludziom dobrej woli” będzie powrotem jedności ze Stwórcą a nie  braterstwem z Herodami planującymi lokalne lub globalne mordy, niech „pokój ludziom dobrej woli” nie będzie bezmyślnym posłuszeństwem religijnym krętaczom, postępującym wbrew Tradycji, planującym budowę nowej Wieży Babel z jedną religią światową, wilkom w owczej skórze udającym głos Pasterza a w rzeczywistości tchórzom pijanym krwią męczenników!

Niech Dziecię Jezus wywyższy pokornych, niech runą świeckie i duchowne trony, w których Bóg nie ma upodobania! Niech litościwy Bóg wskrzesi w nas tęsknotę za Jego władztwem i nastąpi restytucja rządów chrześcijańskich! Nie lękajmy się – jak zwykle PRAWDA i ŚWIATŁOŚĆ zwycięży!  Przestańmy żyć w kłamstwie i strachu, poznajmy PRAWDĘ a ona nas wyzwoli!

Share

12.12.2021 Białystok, Bielsko-Biała, Siedlce, Warszawa – Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe w ramach ogólnopolskiej akcji Procesji Różańcowych za Ojczyznę

W ramach ogólnopolskiej akcji Procesji Różańcowych za Ojczyznę organizowanej przez liczne środowiska różańcowe w Polsce ( http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/wp-admin/post.php?post=9250 ), uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę w różnych miejscowościach włączają się w organizację i udział w tych procesjach.

Modlitwa za Ojczyznę i modlitwa do Matki Boskiej z Guadalupe – prosimy pobrać pliki:

Pokutne Marsze Różańcowe w ramach akcji odbędą się w poniższych miejscowościach:

WARSZAWA

12.30   Msza Święta w Katedrze św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika

14.00   Rozpoczęcie procesji pod pomnikiem ks. Ignacego Skorupki

SIEDLCE

14.00 rozpoczęcie pod pomnikiem Jana Pawła II, na zakończenie 16.00 Msza Święta w katedrze siedleckiej.

BIAŁYSTOK

13.30 wyruszamy sprzed katedry (ul.Kościelna2) do Bazyliki Mniejszej pw. św. Rocha.

BIELSKO BIAŁA

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Różaniec Święty za Polskę w kościele parafialnym św. Stanisława Biskupa Męczennika, o godz. 18.00 w klasztorze o.o. Franciszkanów w Górkach Wielkich Msza Święta za Ojczyznę.

Poza tym:

ŁÓDŹ

12. O0 Procesja Różańcowa spod Krzyża Powstańców Styczniowych (róg ul. Łagiewnickiej i Inflanckiej) do kaplicy w Sanktuarium Świętości Życia przy parafii św. W. Pallotiego, ul. Łagiewnicka 197

OLSZTYN

11.00 Msza św. w Bazylice Katedralnej św. Jakuba

TORUŃ

KALISZ

BYTOM

LUBLIN

KUŹNICA BIAŁOSTOCKA

KRAŚNIK LUBELSKI

Share

13.07.21 Wałbrzych – Msza Święta i Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

13. dnia każdego miesiąca

Jak zawsze 13. dnia miesiąca, czuwanie będzie miało miejsce od godz. 15 przed Najświętszym Sakramentem w wałbrzyskiej kolegiacie Św. Aniołów Stróżów. O godz. 18 tradycyjnie odprawiona zostanie Msza święta za Ojczyznę, którą poprzedzi cotygodniowe nabożeństwo do Św. Aniołów Stróżów połączone z Litanią do Krwi Chrystusa Pana, a po Mszy świętej rozpocznie się nabożeństwo fatimskie. Jutro przeżywać będziemy rocznicę objawienia dzieciom fatimskim tajemnicy wielkiego krzyża, z którego ramion wypływała krew męczenników.

Share

29.05.2021 Bielsko Biała – 87 comiesięczny Pokutny Marsz Różańcowy i Msza święta za Ojczyznę

29 maja rozpoczynamy o godzinie 14.30 – Msza Święta za Ojczyznę w kościele p.w. Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata (ul. Startowa 16). Po Mszy Świętej Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz 87 Pokutny Marsz Różańcowy (o przyjętej formie, czy będzie to modlitwa z wyjściem na zewnątrz, czy pozostajemy w świątyni, decydują przyjęte lokalne rozwiązania biorące pod uwagę aktualne restrykcje rządowe).

Share

3.04 Łomża – publiczna modlitwa i zbiórka podpisów pod petycją!

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę prosi:
Z Maryją Królową Polski módlmy się o Polskę wierną
Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie
Jasnogórskich Ślubów Narodu


W Pierwsze Soboty Miesiąca Kościół jest wezwany do Różańca świętego wynagradzającego Niepokalanemu Sercu Matki i Królowej. Teraz każdy musi użyć rozumu, aby pełnić wolę Bożą!

3 kwietnia o godz.15oo, w Łomży na Starym Rynku będzie można także podpisać petycję aby w Polsce nie dochodziło do publicznej obrazy Boga i czci Matki Bożej.


Będzie też okazja do Koronki o Miłosierdzie Boże za braci błądzących i dusze w czyśćcu cierpiące!

Króluj nam Chryste, w Polsce i wszędzie!

Do pobrania List otwarty w sprawie Wielkanocnych Świąt:

Share

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Codziennie do października o godzinie 21:00 przy grobie błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki na terenie parafii świętego Stanisław Kostki na Żoliborzu odmawiany jest Różaniec. Wraz z Matką Bożą modlimy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu; o zachowanie Świętego Kościoła
Katolickiego; o zdrowie duszy i ciała oraz o męstwo dla kapłanów.


Modlitwę rozpoczynamy Apelem Jasnogórskim i kończymy pieśnią „Z dawna Polski Tyś Królową”.

Sczęść Wam Panie Boże!
StaszekS

Zdjęcie: Internet – youtube.pl

Share
Share
Share